Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Most hogy Orbán újraindítja a...

Most hogy Orbán újraindítja a gazdaságot, nálatok vége lesz már a home officenak?

Figyelt kérdés

2020. máj. 1. 11:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nálunk egyelőre nem került szóba, de nyilvánvalóan a veszélyhelyzet végéig nem fognak kötelezni hogy visszamenjünk, különösen mivel mi ténylegesen mindent meg tudunk csinálni otthonról.
2020. máj. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Az állandó home office-nak vége lesz majd, de csak szépen, fokozatosan fogunk tudni visszamenni az irodába. A heti egy nap home office meglesz ezután is ahogy a járvány előtt is megvolt.
2020. máj. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Mi holnap mar megUnk is be :D
2020. máj. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Nekem is mennem kell már sajnos holnaptól.
2020. máj. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nálunk sajnos nem lesz vége a home officenak. Pedig minden nap bejárni sokkal jobb,mert akkor fixen megvan a munka eleje és a vége. Hazamész és nem viszed haza. Home officeban meg kb egész nap rendelkezésre kell állni, nincs eleje és vége a munkának, nincs meg az érzés hogy hazamész és leteszed a munkát. Home office előtt hétvégén sokkal nyugodtabb voltam, most meg már szombat este gyomorgörcsöm van, hogy hétfőn megint egy home office nap lesz.
2020. máj. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Sajnos már kezdenek beszélni a fokozazos visszatérésről.

Egyébként én kb ugyanúgy 8:30-tól 17-ig dolgoztam, mintha bejárnék. A rendszerből utána kilépek, a telót amúgy is szeretem lenémítani, de lekopogom, nem volt rá példa, hogy zavartak volna.


Iszonyúan élvezem a csendet, hogy nem kell tömegközlekedni, hogy napi plusz 2 órám van sportra, alvásra, házimunkára. Én a magam részéről az egyedüllétet is élvezem.


Bürokratikus, vaskalapos multi. Mármint mindenben ezt érzem!

2020. máj. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!