Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Összejönnétek a főnökötökkel?...

Összejönnétek a főnökötökkel? (Több kérdés)

Figyelt kérdés

A szituáció.. elvált, van egy felnőtt fia, nekem nincs senkim, 15 év van köztünk. (Az ő javára) én szeretem, szerelemből, elég határozott jelzéseket ad hogy történne valami.. vevő rá.

Ezzel több problémám is van.. mennyi az esélye hogy kirúg ha vége a viszonynak? (Még nem vagyok ott 3 hónapja)

Bizalmi kapocs van köztünk, mondott olyanokat amiket csak év tudok, egész jól elvagyunk egymással, viszont itt a karantén ugye emellett állandóan megy, sok ember van a keze alatt, ezáltal ritkán látom.

És a hely.. az hogy hol történne meg az megint más kérdés, ugye karantén visszatérve itt elég szigorúan veszik a dolgokat nem hagyhatom el a várost, ő nagyon messze lakik, hozzám nem jöhetne fel mivel barátokkal bérlünk egy nagyobb házat, és hát olyanok amilyenek..

munkahelyen meg biztos hogy nem mennék bele, motel” meg nincsenek ilyenkor.

Nem a pénze érdekel, hiába keresek kevesebbet jómódú családból származom.

És ha ilyen ... viszonynak indul lehetne e belőle kapcsolat?


2020. máj. 1. 18:59
 1/9 anonim ***** válasza:
70%

Nem. Kiszolgáltatott helyzetben vagy alul rendeltként, ráadásul 15 évvel fiatalabbként, újoncként és nagy eséllyel válhat abuzívvá a dolog.


A nem hivatalos válaszom viszont az, hogy nyugodtan legyél a ribizlije, biztos csípi a fiatal p.ncit. Csak ne sírj majd, ha talál egy nálad butábbat és fiatalabbat, akit még könnyebben az ujja köré csavar.

2020. máj. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nemlesz jó vége. Az, hogy ezt azt megoszt veled, szeretőjével mindenki mivel sokszor ez hiányzik a házasságból. Szóval ribizli leszel nehari.
2020. máj. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mégis miért lennék ribizli”? Nem szedem el senkitől.
2020. máj. 1. 20:30
 4/9 anonim ***** válasza:
49%
Ne legyél a főnök ribije.. e cím birtokosa sajnos minden munkahelyen közutálatnak örvend, még ha nyíltan nem is mutatják ki a többiek. Azon kívül ez a "nem a pénze érdekel" duma is elég átlátszó, mert ha így lenne, akkor miért nem hozzád hasonló rangban lévővel jössz össze? Mert azokat észre sem veszed.. ja, és minden ami aggaszt megtörténhet, ha olyan a főnök (és lehet hogy olyan csak nem mutatja ki a foga fehérjét, vagy te nem látsz tisztán a rózsaszín ködtől), siman kirúg és megkeseríti az életed ha nem úgy jönnek össze a dolgok. A hatalomban lévő emberek rafináltak általában
2020. máj. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

4 # azért kösz az infót, anyagiakra ha nem hiszed akkor ez van🤷🏻‍♀️

miért nem hozzád hasonló rangban lévővel jössz össze? Mert azokat észre sem veszed“”

De észreveszem, csak közülük egyik sem fogott meg :)

2020. máj. 1. 21:27
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha alkalmas lenne a főnök egy kapcsolatra, akkor igen...
2020. máj. 2. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
38/F vagyok, ha lenne egy kívántos külsejű pár évvel fiatalabb vagy idősebb női főnököm, símán. :) Egyszer ki is néztem magamnak valakit, de rá pár hétre pont összebalhézott a fővezetővel, és felmondott renkívülivel. :(
2020. máj. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

rendkívülivel


Nem igaz, hogy nem lehet bevezetni egy olyan opciót, hogy legalább pár percig lehessen szerkeszteni a hozzászólást!

2020. máj. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
kívántos=kívánatos
2020. máj. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!