Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nektek milyen a viszonyotok a...

Nektek milyen a viszonyotok a főnökötökkel?

Figyelt kérdés
Volt már olyan szituáció hogy megalázott titeket mások előtt?
2016. aug. 17. 16:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Az én főnököm egy bunkó...70 éves és ÁLLANDÓAN megaláz mindig mindenki előtt állandóan leh**lyéz idiótáz stb..semmi nem jó neki soha..szabadságaimmal nem én rendelkezek és túlfizetve sem vagyok..januárba váltok..
2016. aug. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Jó. Néha rossz napja van, mint bárki másnak. Időnként én is ingerült vagyok.

Megalázni nem szokott.

Ha nagyon úgy szól hozzám, ahogy nem tetszik, akkor szólok neki és akkor észreveszi magát.

2016. aug. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én főnök vagyok és nekem az alkalmazottakkal van tele a tököm, 20 emberből 5 normális a többi munkakerülő lusta bunkó...
2016. aug. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Intim.
2016. aug. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
Nekem jó, én bírom a főnökömet. Nagyon korrekt és szakmailag is nagyon képzett. Törődik velünk, nem csak a munkában segít, de ha személyes problémánk van, azt is figyelembe veszi. Mondjuk nem magyar állampolgár az is sokat hozzátesz gondolom.
2016. aug. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Volt már nagyon jó főnököm is, akivel tényleg öröm volt dolgozni-kreatív, talpraesett, magas tudású, odafigyelt a beosztottjaira.

Volt (másik helyen) pocsék is, olyan akinek köze nem volt a szakmához, csak odarakták a nyakunkra, de persze mindent ő tudott jobban. Sok h.lyeséget meg kellett csinálnunk miatta. Meg nem alázott engen személy szerint, mást igen, úgy hogy többek között én is ott voltam, nagyon kellemetlen volt,nem is volt alapja, joga meg pláne nem, mint mondtam, fogalma nem volt a dolgokról.

A mostani főnökömmel korrekt, 3 lépés távolság viszonyunk van, nekem ez most pont jó így.

2016. aug. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ő jóindulatú velem szemben, de én állandóan pankrációzóm vele. Ő nem érzi azt, hogy megalázna, mert nem tud reálisan gondolkodni...
2016. aug. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nekem olyan főnököm volt, hogy a képembe vigyorgott, de közben nem bírta a búrám. Egy azonos épületben levő másik helyre átküldött (persze kamu indokkal, de nem vagyok hülye). Azóta nem köszön, ha összefutunk, meg össze-vissza grimaszol, ha pl egy lifttel megyünk. Jó, nem kell imádnia engem, de bármennyire is utálok valakit, azért megtisztelem annyival, hogy köszönök, illetve nem fintorgok.


A mostani főnököm egy tündér. Nem félek, hogy innen el leszek küldve, rengeteg pozitív visszajelzést kapok tőle és ha nem tetszik neki valami, azonnal leül velem és elmondja.

2017. febr. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!