Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ilyen végzettséggel hol,...

Ilyen végzettséggel hol, milyen területeken helyezkedhetnék el?

Figyelt kérdés

Elöljáróban annyit szeretnék mondani, hogy szlovák állampolgár vagyok, Szlovákiában születtem, ide is jártam iskolába, körülbelül egy éve élek Magyarországon.


Könyvelésből és közgazdaságtanból van érettségim,azonban egy percet sem dolgoztam ezen a területen, egyáltalán nincs benne tapasztalatom.


Óvópedagógiából van diplomám, dolgoztam a szakmában, de hamar rájöttem, hogy ez nem nekem való, nem tervezek óvónőként dolgozni.


Jelenleg gyárban dolgozom, de nyilván szeretnék majd változtatni ezen, szeretnék picit "feljebb" törni. Mi lehetne a megoldás? Tanfolyamok?


2020. máj. 3. 14:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Érdemes lehet OKJ-zni. Most van valami, hogy még egyszerűbb, aztán jövőre már csak iskolarendszerben lesz. Gyári irányba talán. Érdemesebb lehet nézelődni. Műshakok vállalásával 200 nettó kezdő van sok helyen
2020. máj. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én a helyedben megpróbálnám a közgáz végzettséget felhasználni, ha érdekel még, vagy bármit elvégezni OKJ képzésben. Ami indul és érdekel. Képezd magad. A gyári munka nem egy leányálom. Többre vagy képes.
2020. máj. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!