Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Vannak itt olyan 23-24 éves...

Vannak itt olyan 23-24 éves fiatalok akik nem dolgoztak még sehol?

Figyelt kérdés

Olyanokra gondolok akik nem járnak egyetemre.

Milyen okból nem dolgoztok, mit csináltok a mindennapokban?

Azért teszem fel a kérdést, mert én egészségügyi okokból nem tudok jelenleg dolgozni, kíváncsi vagyok vannak e mások is hasonló helyzetben.



2020. máj. 4. 00:27
 1/5 Lala777 ***** válasza:

Szerintem ne hasonlitsd ossze magaddal azokat az embereket akik lustak es azert nem dolgozok.

Ahogy leirtad te a helyzeted miatt nem tudsz dolgozni.

Az nem ugyan az. Magyarorszagon sot a vilag minden pontjan vannak millio emberek akik valamilyen okbol nem tudnak dolgozni. Ebben szerintem nincs semmi szegyen. Csak elszomorito.

2020. máj. 4. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát én taxisofőr vagyok. Igazából ezt nem ismerik el hivatalos munkának, mert csak beülök a kocsimba, kimegyek a drosztra és várakozok. Egész nap a s*ggem meresztem. Ez van, én lusta vagyok, de felvállalom, nem érdekel.

23/F

2020. máj. 4. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én nemzetközi sofőr voltam csak be jött ez a járvány és ki rúgtak,nem sokat dolgoztam benne,de jó volt,itthon vagyok már egy ideje sajnos,de ahogy hallom kezdenek újra be indulni a dolgok így mostmár keresem az új helyemet,ahol dolgoztam oda vissza nem megyek, sajnos egy kicsit átt vertek de hát ezzel már nem tudok mit tenni.

Kicsit túlzásba is viszem ezt a keresgélés,sajnos mindenhova tapasztalat embert keresnek az én tapasztalatom pedig kb semmit sem ér. 😕

22F


Milyen betegség miatt nem tudsz dolgozni? Nem muszáj rá válaszolnod.

2020. máj. 4. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Anno annyi évesen én se dolgoztam máshol.


Miért?


Mert én otthonról magánba alkottam s alapoztam meg a saját termékeimet (melyek tömeggyártásra alkalmasak).

Nagyobb egyedi projekteket pedig eladtam megrendelésre.

2020. máj. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én OKJ-s tanfolyamok után nézelődök, ezért nincs munkám.

Azaz part-time munkám van, de... az olyan is :D

2020. máj. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!