Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a különbség egy többszáz...

Mi a különbség egy többszáz fős rendezvény és egy 400 fős gyárcsarnok közt? Egyik tilos másik szabad?

Figyelt kérdés

Valaki homályosítson fel. Aug 15-ig minden rendezvény tilos. Se 500 fő felett se az alatt. Se szabadtéri se fedett. Még egy csóringer iskolai ballagást se lehet megtartani még egy étterembe se lehet beülni mert fertőzés jaj jaj jaj.


És akkor ott van a gyár ahol vagyok. Fedett csarnok kb 500-600 emberrel műszakfüggő. Akik egy légtérben vannak napi 8-10-12 órát akár heti 5 nap.

Azt szabad?


Egy ballagás kb 200 emberrel 1 órácska alatt a szabad ég alatt az udvaron tilos, egy koncert 500 emberrel ami 2 órás az tilos-de 600 ember egy csarnokban napi 12 órán át heti 5 nap azt meg szabad?


és sofőrök kamionosok hozzák viszik az alapanyagot árut -még azt se mondhatni hogy külsős ember nem jön be. Mert bejön.


Hát akkor hogy van ez?


2020. máj. 4. 16:47
1 2 3 4 5 6 7
 41/67 anonim ***** válasza:
31%
Egyébként Brian May (a Queen gitárosa) is elkezdte online gitározni tanítani a rajongóit, ha jól tudom, Instán, de én ott nem vagyok fent, szóval nem követtem, csak a cikket olvastam erről.
2020. máj. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/67 anonim ***** válasza:
63%

Mert ha a gyári munkás nem dolgozik, mégis honnan lesz pénze? Miből él meg? Vagy hogy veszel WC papírt vagy akármit, ha egyszerűen nincs, mert nem volt aki gártsa?



,,Egy ballagás kb 200 emberrel 1 órácska alatt a szabad ég alatt."


Egy óra? Hol élsz te, ott kellet volna felnőjjek. :D



,,egy koncert 500 emberrel ami 2 órás az tilos"


Emlékeim szerint a fesztiválok nem 2 órát tartanak, hanem jópár napot. Meg ha van valamilyen concert is csak úgy magára xy helyen az se 2 óra, mert annak sok értelme nem lenne.



A lényeg, hogy a gyári munka az elengedhetetlen dolog, mert kihat a munkavállaló megélhetésére, meg még más emberekre is. De a ballagás, koncert jóformán a szórakozás (vagy kényszer) kategória. Oda alapból vagy azért menne el valaki, mert csak simán unatkozik, vagy mert muszáj.



Az éttermekbe meg csak beülni nem lehet. Ételt lehet rendelni, ha enni akarsz.

2020. máj. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/67 anonim ***** válasza:
13%

42: "Oda alapból vagy azért menne el valaki, mert csak simán unatkozik, vagy mert muszáj."


Vagy mert az a hobbija. Épp a kedvenc előadója lép fel, vagy ilyenek. Meg kéne tanulnod nem csak előre csőlátással nézni, hanem a tér minden szegletébe.

2020. máj. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/67 anonim ***** válasza:
12%
38: Én meg, ahogy írom, egy vacak kis szobát bérlek. A dolgaim betöltik szinte fullon. Rozzant, repedező fapadló. Még egy fekvőtámaszt sem lehet megcsinálni. Mégis hogy edzenék itthon?
2020. máj. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/67 anonim ***** válasza:
31%
Helyben futáshoz sokkal kevesebb hely kell, mint egy fekvőtámaszhoz, a lépésszámláló így is méri, ahhoz nem kell elmozdulni megfelelő beállítással.
2020. máj. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/67 anonim ***** válasza:
0%
4: Még mindig nem érted. Olyan a padló állapota, hogy nem érdemes helybenfutni rajta. Még lépéseknél is vigyázni kell.
2020. máj. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/67 anonim ***** válasza:
31%
Keress másik albérletet, te költöztél ilyen lepukkant helyre.
2020. máj. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/67 anonim ***** válasza:
66%

# 43


De a hobbi nem létszükséglet. Azt azért csinálod, mert élvezed (meg hogy ne unatkozz).


Viszont dolgozni kell, ha pénzt is akarsz keresni. Pénz nélkül meg kicsit nehéz megélni...

2020. máj. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/67 anonim ***** válasza:
0%

48: Evvel az erővel mostantól mindenki csak dolgozzon, egyen és aludjon. Semmi más nem szükséges, hisz nem létfontosságú.


A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik.

2020. máj. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/67 anonim ***** válasza:
66%

# 50


Vagy keress más hobbit... Nem bandázásból áll a világ. Vagy te komolyan ilyen életképtelen van, ha nincs körülötted felhajtás?

2020. máj. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!