Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek ez mennyire etikus?

Szerintetek ez mennyire etikus?

Figyelt kérdés

Van egy jófej kollégám, jóban vagyunk már vagy 10 éve.

Most szólt, hogy beadja egy másik munkahelyre az önéletrajzát.

Ő folyamatosan kereste a jobb helyeket.

Most talált, két embert is keresnek.

Én nem nagyon kerestem, mert ahol vagyunk se rossz hely, szal nem nagyon hittem abban, hogy talál jobb helyet(én intéztem be ide őt).


Aztán először mondtam hogy nem adom be, mert jó a mostani hely, de most elkezdtem gondolkodni.

Ő felvetette, hogy miért nem adom be én is?


Most nem tudom, hogy mennyire lenne etikus, ha én is végül beadnám meg mennyire lenne kellemetlen, ha engem átvennének, őt meg nem.



Köszönöm a segítséget.


2020. máj. 6. 10:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megkell próbálni minden fejlődési lehetőséget. GOndolom neked jól jönne a plusz pénz. Egyébként ha tényleg olyan jóba vagytok akkkor gondolom nem lenne probléma belőle hogy kit vennének fel. Beszélj vele erről mindenképp.
2020. máj. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem tőled függ, hogy kit vesznek fel.

Esetleg abban megegyezhettek, hogy ha őt nem, de Téged felvesznek, akkor visszalépsz. Csak nehogy előre felmondj!

2020. máj. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!