Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti a munkahelyen a kollégák...

Ti a munkahelyen a kollégák között hordtok maszkot, tehát egész nap maszkban vagytok?

Figyelt kérdés
Azt hiszem én megőrülnék, illetve szerintem, ha egy valaki fertőzött lenne úgyse tudnánk elkerülni, mert közös étkezde van közös wc van
2020. máj. 8. 13:12
 1/10 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
85%
Sebészeten dolgozom. Mi teljes harci cuccban vagyunk. Fel sem ismerem épp néha a kollégát.
2020. máj. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én munkahelyemen kötelező viselni maszkot és még kesztyűt is, amit 15 percenként kell cserélnünk ( inkább ne menjünk bele, hogy ez mennyire környezetszennyező, mert sírhatnékom van tőle). Még szünetre se mehetünk másokkal, csak egyedül.
2020. máj. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2. Mit dolgozol, ahol ilyen szigor van?
2020. máj. 8. 13:19
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Nálunk nem kötelező, de aki akar az viselhet maszkot. Gumikesztyű, és az egyszer használható maszkok kint vannak az asztalon, bárki vehet belőle. Kesztyűt szinte mindenki visel,de a maszkot olyan 3-4 ember. De azok sem jól, így teljesen feleslegesen használják ők is.
2020. máj. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kb senki sem hord maszkot. Lehetőség meg van rá.
2020. máj. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nálunk kötelező a maszk mindenkin van, kesztyűt meg mindig is hordtunk.
2020. máj. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Kötelező viselni.

Annyi szerencsém van, hogy az irodában a 10 emberből max. hárman vagyunk bent egyszerre, többnyire home office-ban dolgozunk. Így elég messze vagyunk egymástól és olyankor levesszük. Viszont ha az üzem/raktár területén vagyok, akkor mindig felveszem és akik ilyen közel vannak egymáshoz, azoknak folyamatosan hordani kell

2020. máj. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, hordok, mert kötelező viselni.
2020. máj. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
78%

Nem azzal van a gond, hogy kötelező vagy sem a maszk viselése. A gond az, hogy akik viselik , azok között nagyon nagyon kevés aki jól is viselik.

Sokan úgy viselik, hogy az orruk kint van. Ha így viselik, akkor feleslegesen van az arcukon. Maszkot helyesen úgy kell viselni, hogy az orrod, szád teljesen elvan takarva, és a szemedet is véded szemüveggel. Napszeműveg, védőszemüveggel. Ugyanis ha a szemed nincs "védve" akkor a szemedbe is belemehet a vírus, ahogy a szabadon hagyott orrodon keresztül is.

De nem csak ez a gond. Sokan viselik a maszkot, és ha van kesztyű rajtuk ha nincs, simán fogdossák a maszkot, lehúzzák a nyakukig ( mert mondjuk éppen inni, vagy enni akarnak ) Maszkot nem szabad kivülről sem szabad fogdosni. Kesztyű viselése se ér sokat ha kesztyűben eszünk, vakarjuk az orrunkat stb. Hiszen a kesztyűre is rátapadhat a vírus. Ha már kötelető a maszk viselése, nem ártana tanfolyam, hogy hogyan viseljük helyesen.

2020. máj. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is koteleze hetek óta. Egész nap maszkban vagyok.
2020. máj. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!