Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha egy munkahelyen 5 napból...

Ha egy munkahelyen 5 napból nem tudnál lemenni 3-szor ebédelni, vagyis egész nap semmit sem eszek, maradnátok?

Figyelt kérdés

A fizu 120ezer, a társaság nagyon jó, a körülmények jók, ember hiány van és embertelen a munka, egész nap csak hajtasz. Vendéglátás. Jól érzed magad, szereted az ottani embereket de az éhség, fájdalom kicsinál.

MIt tennél?


2018. jan. 5. 19:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha vitt kaját meg tudok enni, tehát csak az marad ki, hogy menzán ebédelek, akkor maradnék. Ha egyáltalán nem jut idő enni egész nap, akkor nem.
2018. jan. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Vendéglátáson belül milyen területen vagy? A kollégákkal nem lehet megbeszélni, hogy felváltva egymás után mindenki elmegy 20 percre kajálni?
2018. jan. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Az egészséged előbb-utóbb rá fog menni, ha egész nap minimum 8-9 órán át nem eszel! Én a helyedben váltanék, ahogy tudok.
2018. jan. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem , ismerem a helyzetet , a vesém majdnem ráment .A következő dolog hogy nem mehettek budira meg nincs szabi mert kevés az ember és év végén kifizetik jutalomként . Ördögi kör , magadért vagy ott nem másért , ennyi léért meg 1 hónapot sem maradnék ... De a megszervezés fontos , a többieken is múlik ha nem sunyi gyatra arcok akik csicskáznak mint sem tesznek magukért vagy a másikért .
2018. jan. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Szobalányi feladat. Annyi a munka, a szobák száma, hogy ugye fél óra az ebédidő de nincs időd lemenni, mert így sem végeznél 8.5 óra alatt. Van, hogy túlórázni kell(addig nem mehetsz haza amíg nincs kész, de tudják, hogy nem lesz készen, mert lehetetlen). Egész nap nem eszek, nincs rá idő, rohanás van.
2018. jan. 5. 20:03
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor hagyd ott!
2018. jan. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Én is azt javaslom hagyd ott azt a helyet.

2018. jan. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi pénzért sokkal jobb munkát is tudsz találni, ha kiírtad ez a kérdést, te is tisztàban vagy ezzel. Nem szabad leragadni csak a társaság miatt.
2018. jan. 6. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%

Velem is megesik, hogy nincs szünet (pénztár), tegnap 7 órát húztam le zsinórban étel, víz(!), mosdó és szünet nélkül, akkora volt a forgalom, hogy egy percre nem hagyhattam el a kasszát.

Ha ez rendszeres lenne, váltanék, amint tudok. Ezt ajánlom neked is, ugyanis ez nagyon meg fogja bosszulni magát hosszútávon.

2018. jan. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
89%
Sosem eszek meló közben, szóval engem nem zavarna.
2018. jan. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!