Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit gondolnál a munkahelyeden...

Mit gondolnál a munkahelyeden a cégvezetőről, ha látnád, hogy időnként azt a munkakört is betölti, amiben éppen dolgozol?

Figyelt kérdés
Nekem az volt a gondolatom vele kapcsolatban, hogy nem veti meg a munkát, rugalmas, emellett értékeli azt a munkát is, aminek köszönhetően tud fejlődni a cég. Ti mit gondolnátok, ha a főnökötök ilyen segìtőkész lenne?
2020. máj. 10. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem bánnám, mert akkor leglább látná, hogy folynak a dolgok. Mert most fogalma sincs.
2020. máj. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is bekapcsolódik a főnöknő csak kár ez egyes munkásról nem mondható el.
2020. máj. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hasonlóan mint te.

Sőt a főnökömmel ezt csináljuk is.

Ha szabin vagyok simán helyettesít apróságokban is, nem degradál neki nap dolgokat is elintézni, ha fontos.

Ahogy én is képviselem őt, ha éppen nincs bent

2020. máj. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Clay Morrow ***** válasza:
Én egyszer láttam az üzlet parkolójában, hogy szedte a földről a szemetet és dobta el a kukába, nem az ő feladat, megtette, jó tett volt, de ezen kívül mást nem nagyon tudok mit gondolni e kapcsolatban.
2020. máj. 11. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!