Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha a céges online meeting...

Ha a céges online meeting lezabálja a mobilnet keretemet amit én fizetek, a cégnek kötelessége venni újabb keretet nekem céges pénzen?

Figyelt kérdés

Nekem nincs vezetékes netem, van 4 GB mobilnetem. Nem céges én fizetem a cég semmit se ad bele.

Ha a céges online videós meetingek lefogyasztják a keretet nullára, akkor a cégnek kötelessége nekem újabb keretet venni céges pénzen? Mert ha nem vesz, onnantól semmiféle online munkát nem tudok végezni nem meetingelni, de még 1 db emailt se elküldeni. És az neki is rossz.

Én meg nem veszek új keretet miért vennék az ő idióta online meetingjük fogyasztotta le, nem én. Nekem a 4 GB simán elég lenne 1 hónapra, de semmi letöltés meg streaming, még yt videók is csak módjával.

Így meg a cég ragaszkodik a zoomos meetingekhez oké de az meg zabálja a keretet. Akkor viszont a cég vegyen is nekem netet, nem? Miért én vegyek saját zsebből ha egyszer nekik kell-nekem nem kell!


2020. máj. 10. 15:45
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezt miért nem a cég felé jelzed, miért itt reklamálsz?
2020. máj. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Mondj fel! Mindenkinek jobb lesz.
2020. máj. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

"Mondj fel! Mindenkinek jobb lesz."


MIért mondanék fel? Rúgjanak ki. És akkor fizessék is ami ezzel jár.

Miért is mondanék én fel.

2020. máj. 10. 19:56
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne rinyálj, hanem dolgozz!
2020. máj. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Majd dolgozom ha adottak a feltételek. A melós se otthonról viszi a lapátot, a buszsofőr se maga tankolja a buszt. Én miért is tenném. Nem teszem.
2020. máj. 10. 20:38
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Bírom ezt a szerencsétlent. Az első pár válaszig tartja magát. De amint lebukik, előtörnek az indulatai.
2020. máj. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ahh, vége az érettséginek, mostantól a home office lesz a vesszőparipád? :D
2020. máj. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

"A szerződésben [...] az benne van : a munkavégzéshez szükséges eszközöket a munkáltató biztosítja!"


Nagyszerű. Akkor most szépen fordulj a munkáltatódhoz, és követeld, hogy biztosítsák neked a munkaeszközöket. Ha csak a hülyét játszod, neked lesz rossz a végén.

2020. máj. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Akkor ne dolgozz!
2020. máj. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!