Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Rosszul éreznéd magad a...

Rosszul éreznéd magad a munkahelyen ha minden régi kollégád már elment és te lennél a legrégebbi dolgozó?

Figyelt kérdés
2020. máj. 15. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2020. máj. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. máj. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert én lennék a rangidős.
2020. máj. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
Egy kicsit igen. De csak akkor, ha nem lenne olyan, akivel meg lehetne beszélni a régi dolgokat. Tehát ha már 15 éve ott lennék a cégnél, de a többi munkatárs csak max. 7-8 éve, az nem lenne olyan jó. Nem lenne, aki emlékszik milyen volt 10 éve, és még attól is régebben. De ha lenne ott olyan, akivel jóban is vagyok, és ott van 12 éve már, akkor nem lenne rossz, lenne kivel megbeszélni, milyenek voltuk régen, meg megbeszélni, hogy mi történt a régi kollégákkal, akik már nincsenek a cégnél.
2020. máj. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 MancsWolf ***** válasza:
100%
Ez sok mindentől függ. Ha egy pár éves cégről van szó az sok jót nem jelent ha lepattan mindenki. Ott már valószínűleg a munkahely miatt nem érezném jól magam. De ha pl ahogy felettem is írták, egy régi cég, és tizensok éve dolgozok ugyanott azért cserélődtek le a kollégák sok év alatt, valószínűleg jól érzem magam ott, és megfelelő számomra a munkahely, ebben az esetben nem zavarna a dolog.
2020. máj. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Sunshinedoll ***** válasza:
93%
A főnökön kívül most én vagyok a legrégebbi, de nem érzem magam rosszul.
2020. máj. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, jelenleg én vagyok a legrégebbi a munkahelyemen. A főnök ad a szavamra, ls gyakorlatilag azt csinálok amit akarok, amíg a munkám rendesen el van végezve.
2020. máj. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!