Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ebben az esetben szerintetek...

Sic Semper Tyrannis kérdése:

Ebben az esetben szerintetek "jogos" volt a kárörömöm?

Figyelt kérdés

Egy raktárban dolgozok áruösszekészítőként. Nemrégiben jött hozzánk egy ember, aki hihetetlen nagyképű, beképzelt. Mindenkinek mondogatja, hogy ő bárkit lepipál, jobban dolgozik mindenkinél, lépten-nyomon kötözködik, egész nap az ő hangját hallani. Na most, ezzel a "hatalmas tudásával" ma egy lefóliázott raklapot borított fel úgy, hogy gyakorlatilag 100-150 karton ment tropára. Természetesen mindenki körberöhögte, meg gúnyolták, köztük persze én is.

Mit gondoltok, ilyen esetben, mikor valaki a saját dugájába dől, elítélendő a káröröm?


2020. máj. 15. 21:39
 1/8 anonim ***** válasza:
36%

el.


ugyanis a valódi káröröm, a csöndes sajnálkozás maximum, és nem az, amikor csordába verődve gúnyolunk valakit. úgyhogy legközelebb inkább ne röhögd ki, ha megint balpéniszkedik, mert lesüllyedsz pontosan oda, ahová a kollégáid.

2020. máj. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem jól tetted, én is ugyanezt csináltam volna, az ilyen nagyképű faszoknak ez jár
2020. máj. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%

Nem.

Ez egy tökéletes terápia olyan betegeknek, akik lelki segélyre szorulnak.

Egy komplett közösség tud hatással lenni egy ilyen emberre, 1 valaki nem ért volna el nála semmit, hogy visszaálljon az egészséges önértékelése.

2020. máj. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az önértékelése nem állt helyre. Mindenki hibás volt, kivéve őt :D
2020. máj. 15. 21:50
 5/8 anonim ***** válasza:
96%
Dehogyis, jól tetted!
2020. máj. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Utolérte a karma.

Ige? Ilyen nagyba vagy magaddal? Aztán puff, borult is a raklap...

2020. máj. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hátha kicsit visszavesz az arcából
2020. máj. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Uj kollega, meg probaidos ... tehat meg hibazhat. Ettol meg lehet O a legjobb, max nem tokeletes. Ti hany raklapot csesztek szet havonta?
2020. máj. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!