Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért hiszik azt a munkáltatók...

Miért hiszik azt a munkáltatók, hogy a munkavállalónak tollas a háta?

Figyelt kérdés
Elkezd valaki dolgozni. Észreveszik, hogy van korábbi munkahelyi tapasztalata.Ennek nagyon nem örültek, biztos a konkurenciánál dolgozhatott...Dolgozik valaki szorgalmasan, precìzen, majd hol a főnökétől, hol a munkatársaktól kapott negatìv bìrálatokat.Ha másik részlegen próbálja ki magát, akkor ott a sajátját kìvül, másik osztály életéből is ki kell venni a rèszünket. Akinek ez a feladata lenne, az mindig panaszkodik, hogy egyedül van, senki nem segìt neki, magánéleti dolgok megvitatása fontosabb számára. Munkaidőben!Lényeg az, hogy az osztály feladatait, másokra hárìtja át, ahelyett hogy szólna a főnökének, hogy kellene még egy munkatárs állandóra. Mikor a saját területeddel foglalkozol, az az érzès fog el, hogy mintha nem arra az osztályra fordìtanád a figyelmed, amire kellene.Munkatársak rendesek, főnök kiveszi a részét a munkából. Pakol össze-vissza, amin a kedvencei is jót mosolyognak. Dolgozol, dolgozol. Motivációd nincs, mert gyakorlatilag többet költöttél arra, hogy egy olyan környezetben maradj egészséges, ahol mindenki azon van, hogy tudjanak érvényesülni. Ezalól még a főnökök sem kivételek.Mikor te szeretnèl egy kicsit figyelmet, elismerést. Hát, most nem fog menni. Ezért, meg ezért...Peres eljárással többre mennèk.
2020. máj. 16. 09:37
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

Olyat még nem láttam, hogy egy cég ne örült volna annak, hogy a munkavállalónak van tapasztalata, akár a konkurenciánál.


Ha a pereskedéssel többre mennél akkor nem tudom mi tart vissza.

2020. máj. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ennek se füle, se farka. Mégis mi miatt pereskednél?


"Elkezd valaki dolgozni. Észreveszik, hogy van korábbi munkahelyi tapasztalata.Ennek nagyon nem örültek, biztos a konkurenciánál dolgozhatott..."

Ezt hogy kell elképzelni? Nem volt interjú, nem látták a cv-det? Vagy letagadtad?

2020. máj. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ebből kb egy kukkot sem értek. Mondd már el világosan, mi fáj.
2020. máj. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Önèletrajzomban szerepelt a korábbi munkahely, tehát nem titkoltam el. Eleinte megfigyelik az új dolgozókat, látták, hogy otthonosan mozgok...

Amiatt is lehetne eljárást indìtani, hogy igazgató barátja a főnököm volt. Rengeteg elvárása volt velem szemben, de mindig úgy hozott ki, hogy mik a gyengeségeim, negatìv tulajdonságaim. Sok munka, semmi pozitìv visszacsatolás. A munkatársaim ellensègesek voltak velem, nem sok tiszteletet kaptam tőlük. Az egyikük már főnök is lesz, én meg a másik részlegen keressem az újságban az álláshirdetéseket, hogy hova is mehetnèk... Nálunk, az új munkavállalók is labdába rúghatnak, kevés tapasztalattal is lehetnek tehetségesek. Én meg, bármit csináltam, bármilyen feladatot megoldottam, csak a szálkákat keresték bennem...

2020. máj. 16. 10:16
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan, hogy valaki nem tud beilleszkedni a csapatba vagy személyes ellentétek vannak. Ilyen bárhol előfordulhat.


Semmi olyat nem írtál, ami miatt bíróságra viheted az ügyet. Itt nincs ügy. Az, hogy a nagyfőnök haverja a főnököd, kit érdekel? Az, hogy nincs pozitív visszacsatolás, semmit nem jelent.

Azt érzem kicsit, hogy azt gondolod, hogy mindenki ellened van, te mindenkinél mindent jobban tudsz és jobb vagy náluk. Nem baj, ha ilyen ambiciózus, történő akarsz lenni, de ez nem minden helyen és személynél jön be.

2020. máj. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"Nálunk, az új munkavállalók is labdába rúghatnak" - és amikor te voltál új, miért maradtál le erről?

Ha mindenki mást hibáztatsz is, attól te nem leszel helikopter.

Akkor, ha mindenki mást tudsz hibáztatni, nos, akkor kell nagyon mélyen magadba nézned!

.

"Peres eljárással többre mennèk."

El sem jutnál odáig, hiszen mit perelnél? Nem néznek fel rád sem munkatársaid, sem főnökeid?

2020. máj. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igazából, sok minden miatt lehetne perelgetni. Ha másról kiteszel egy fényképet az engedélye nélkül, akkor ha nem tetszik neki, bìrósági ügy is lehet belőle.Viszon, mikor egy munkavállalót ott aláznak meg, ahol tudnak, majd két év után annak örül, ha kap egy új munkacipőt, azért azon elgondolkodnék...
2020. máj. 16. 11:42
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt hajtogatod, hogy lehetne perelni. Akkor perelj! Amúgy meg miért vagy ott ha ennyire rossz?


Hőbörögsz itt nekünk...

2020. máj. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!