Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mire jó egyes munkatársaknak,...

Mire jó egyes munkatársaknak, hogy az újjal szemétkednek? Aki volt már ilyen helyzetben, hogy viselitek?

Figyelt kérdés

Engem eléggé megvisel ez. Új a terület, nincs még benne elég rutonom. A többség nagyon segítőkész és kedves, de van pár hangadó, akik kifejezetten gonoszak, megaláznak a többiek előtt, lekezelőek minden pillanatban, nem tudok jót tenni, csak a negatívat veszik észre vagy olyanért velem ugatnak, ami nem az én felelősségem. Van köztük olyan, aki sokkal fiatalabb nálam. Mivel ki vagyok szolgáltatva nekik, nem merek durván visszaszólni, csak udvariasan. Elkerülni meg nem tudom őket, rájuk vagyok utalva a munkában. És szeretek amúgy ott dolgozni, nem szeretnék eljönni, de néha miattuk már ott tartok.

Ez mennyire gyakori jelenség? Nőkről van szó. Írnátok tapasztalatokat? Köszönöm előre is!


2020. máj. 17. 17:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
5%

Biztos tipikusan olyan fejed van, akire ha ránéznek, már lenézik. Én jól nézek ki, közvetlen vagyok, menő és mindig a középpontban vagyok. Mindenki a barátom akar lenni, ezért lehet az, hogy mindig minden munkahelyen, azonnal kedvelnek engem. Ezen nem fogsz tudni változtatni. ha látják rajtad, hogy egy senki vagy, akkor mindig lesz olyan, aki ki fog kezdeni. Jogosan.

20/F

2020. máj. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%

Velem is szívóztak, mert nem vettem részt a hülyeségeikben. Azt mondták, nem leszek sokáig ott, ha kivonom magam belőle (abból, amit saját zsebből kellene állnom munkaidőn kívül). Azt válaszoltam, hogy leszarom, felvesznek ezer másik helyre, de előtte a főnököt kérdezném meg ezekről a játékszabályokról, titeket idézve. És ha még egyszer munkaidőn belül olyan fölösleges dolgokkal töltitek az időt, mint az én hátráltatásom, arról is említést fogok tenni.


Utána lapítottak, mint szar a gazban.

2020. máj. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
Ps: én is jól nézek ki, ráadásul toronymagasan túlképzett voltam a pozira, szóval ha valakinek mennie kellett volna, az nem én lettem volna, pusztán a próbaidő alatt nyújtott teljesítményem alapján. Míg sokukat azért ültette a főnök közel magához, mert nem tudtak viselkedni.
2020. máj. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
Hogy a munkatársak szemétkednek, az egy dolog. De ha a főnökök szemétkednek, na az már sokkal nagyobb baj. Abban az esetben valószínű arra várnak, hogy a munkavállaló felmondjon...
2020. máj. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%
Üres életű pancserek, akik így élik ki magukat. Másfelől sokuk meg azért is csinálja, mert hogy amikor ő odakerült, akkor vele is így bántak, és utólag így akarja kompenzálni a dolgot.
2020. máj. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
92%
Na, máris bekaptam egy trágár, anyázó privát üzenetet az 5-ösömre. Tetszik, amikor kritizálok egy embertípust, és valaki dühöngve magára ismer. :)
2020. máj. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

5-ös, van abban valami, amit írsz. Az egyik ilyen szemétkedő nő maga mondta nekem, hogy vele úgy bántak, mikor oda került, hogy sokszor sírva ment haza. Amúgy meg annyit tudok az életükről, hogy megállapítható, tényleg szánalmas életet élnek és semmit nem tudnak felmutatni. Esélyes, hogy azon próbálják kiélni magukat, hogy ott játsszák a valakit. A többi csaj, aki normális, mondta, hogy minden újjal ilyen szemetek.

Mindezektől függetlenül én ezt elég nehezen viselem.

2020. máj. 17. 19:15
 8/15 anonim ***** válasza:
77%
7: A "Ha én szívtam, te is szívjál" az egyik legundorítóbb munkahelyi mentalitás. Amikor én 20 évesen dolgoztam egy gyárban, akkor egy nálam nyolc évvel idősebb csaj kollégám nyomta a vakert (10 éve ott dolgozott), hogy anno, amikor ő odakerült, maximálisan befogta a száját, és ugrott minden szóra. Ehhez képest nekem nagyon meg van eredve a nyelvem, és lazáskodni próbálok, ő ezt nem fogja eltűrni. Azt tudni lehetett róla, hogy a csávója nem elégíti ki eléggé szexuálisan.
2020. máj. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Egyik munkahelyen egy 60 éves kiabált velem, megjegyzeseket tett, mit keres ott meg ilyenek. Írtó rondán beszélt velem, persze akkor amikor ketten voltunk ott. A főnökasszony egy igazi bunkó volt. Sokszor mentem haza sírva. Fél évig birtam. Csak azt sajnáltam, hogy a többiekkel jóban voltam.
2020. máj. 18. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
76%
9: Igen, van ez a fajta is, aki azt hiszi, hogy neki alanyi jogon jár a tisztelet. Tehát hogy mert évtizedek óta ott dolgozik, és te életkor szerint a gyereke lehetnél, ezért neked őt tisztelned kell, és eltűrni mindent. Az ilyennek elég csak egyszer keményebben visszaszólni, esetleg mondani, hogy ha valami gondja van, munka után, épületen kívül megbeszélhetitek. A többségük ekkor összehúzza magát.
2020. máj. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!