Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen témákról stb beszélgess...

Milyen témákról stb beszélgessek ilyen munkatársakkal?

Figyelt kérdés
Idősebbek mint én, én még mondhatni tini, vagy új felnőtt vagyok, 18-19 évesen, ők meg 30-40 körüliek. Mindig a nőkről vagy fociról tudnak beszélni otrombán, nevetek velük néha ha hülyeségeket beszélnek, meg nagyon ritkán beszélek valamit. Viszont nagyon zavar, hogy nem tudok mit hozzájuk szólni szünetben sem, és ez nagyon aggaszt már néha. Falusi emberek vagyunk egyébként, szóval az életben nagyjából semmi nem történik egyikünkkel sem. Életbeli dolgok akkor máris kilőve. Illetve nem érdeklődő témákat szeretnék, mert az nagyon nem érdekel, és átlátszó is lenne. Hanem valami olyat, amit egy picit már nem idegen fiatalabb is el tud beszélgetni egy idősebb munkatársával. Nem tudom mit mondjak egyszerűen. Foci után nem érdeklődöm, ha a nők többségétől eltekintek, akkor őket viszont tisztelem annyira, hogy ne kezdjek el én is lovat adni az emberek alá, akik csak gyalázzák őket, mert nem voltak soha boldogok.
2019. dec. 3. 15:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kell kényszeresen beszélgetni. Az első 1-2 hónap csak a hallgatásról szól, figyeld meg őket, és közben ők is figyelik, hogy reagálsz. Egy 30 éves nem feltétlenül más problémákkal küzd, mint te, csak több megélt helyzet van mögötte. 40 évesen valószínűleg már más élethelyzetben van, de lehet szívesen nosztalgiázik. A nőkre nagy hatással tud lenni, ha szidják magukat, de pár bókot elejtesz, itt azért nem udvarlásra gondolok csak önbizalom erősítésre.
2019. dec. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem kell kényszeresen beszélgetni, ők a kollégáid.
2019. dec. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudom, de azért nyilván érzem, hogy hülye helyzetek vannak, néha, mikor semmit nem mond egyikünk se a másiknak. Meg csak úgy néznek rám vagy stb. Meg is jegyezték már 1-2x hogy mindig hallgatag vagyok? stb Egyébként valamennyit már beszéltem mindegyikükkel, tehát annyira nagyon nem vagyok gáz azért. Mikor odakerültem mindenki érdeklődött stb, és nagy vonalakban tudtam beszélni magamról stb. És eléggé befogadtak már, meg azt mondták más is ilyen volt, az első 1-2 hónapban ott. Nem tudom mit mondjak nekik. Hülyeségekről beszélgetnek, én is szeretek hülyülni, de azt nem, hogy zúg ezer féle gép és közben ordítoznom kelljen, hogy meghallják nagy nehezen a hangomat, és akkor csak valami hülyeséget mondok, vagy nem is tudom, furcsa helyzet ez nekem. xd
2019. dec. 3. 23:53
 4/5 anonim ***** válasza:
ők a kollégáid, ne érdekeljenek mit gondolnak rólad.
2019. dec. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, értem, de ez nem olyan helyzet, nem egy informatikai munka, vagy irodai stb, hogy fallal el vagytok választva vagy mittudomén. Hanem 7-8órában végig együtt dolgoztok 6-7en stb.
2019. dec. 4. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!