Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Határozatlan idejű munkaszerző...

Határozatlan idejű munkaszerződést a munkáltatónak tényleg ennyire nehéz felmondani?

Figyelt kérdés
Legalábbis az én munkahelyemen azt látni, hogy "megtűrnek" olyan dolgozókat is, akik szinte naponta csinálnak olyasmit, ami miatt a főnökség felidegesíti magát, rászólnak az illetőre, persze mondani sem kell, hogy semmi változás nincsen, legközelebb ugyanúgy tesz a szabályokra. Ez megy évek óta, szóba sem kerül, hogy az ilyen dolgozóktól esetleg megváljanak. Tényleg ennyire nehéz a határozatlan idejű szerződés esetén a munkavállalót elbocsátani, hogy kénytelenek foglalkoztatni olyan embereket is a főnökök, akikkel nincsenek megelégedve?

2020. máj. 17. 22:09
 1/3 anonim ***** válasza:
63%

Ilyen biztos nincs.

Lehet, hogy kevés a dolgozó.

2020. máj. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én meg fülemet farkamat be húztam,csináltam a dolgomat erre nem ki rúgnak.
2020. máj. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
71%

Lehet, hogy a munkáltatónak éppen rokona az illető, vagy valakijének a valakije.


AZ is lehet, hogy sajnálatból nem rúgja ki.


Nálunk egy évig dolgozott valaki rosszul, amikor végre felmondtak neki. Utána a főnöknőm hetekig lelkiismeret furdalással jött dolgozni..

2020. máj. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!