Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért kell lenézni ezért a...

Miért kell lenézni ezért a màsik embert?

Figyelt kérdés

Új lány jött ma hozzànk és mikor beszélgettünk kicsit meglepődött rajtam.

28 éves nő vagyok és még otthon élek, nincs pàrom sem gyerekem. Neki van gyereke aki 7 éves és a férje Németben dolgozik. A làny 24 éves. Én sem îtélem el őt amiért hamar szült. Meg nekem nincs kocsim, neki van és ezért is furàn nézett ràm. Nem értem miért nem lehet a màsikat elfogadni. Felfújom a dolgot ?


28/N


2020. máj. 18. 15:55
 1/6 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
87%

Nem lenéz, csak szegény a tipikus buta ember, aki mindent vagy feketében vagy fehérben lát. Ne foglalkozz vele, ő már egy életre rab, te meg nem :D

Nem adnék egy olyan véleményére, aki kb 16 évesen felcsináltatta magát.

2020. máj. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Mrs.Styleseszter válasza:
83%
Szerintem nem kellene lenéznie téged, hiszen mindenki a saját tempójában halad az életben. Ráadásul ez a te életed, nem az övé.
2020. máj. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
Mondd neki, hogy nem lehet mindenki olyan érett, hogy 17 évesen tervezzen gyereket szülni. Mert hát nyilván betervezett gyerek volt, ez egyértelmű.
2020. máj. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%
Őt jellemzi, hagyd.
2020. máj. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Clay Morrow ***** válasza:
79%
Ő nincs is olyan pozícióban, hogy lenézzen valakit. Ilyeneket nem kell komolyan venni.
2020. máj. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem fújod fel. Nekem se tetszene, ha a gyerek és a kocsi miatt fellengzősködne valaki.

Mintha egyik volt munkatársam írnád le.

2020. máj. 27. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!