Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Attól nem fognak lenézni...

Attól nem fognak lenézni később, ha nincs párkapcsolatom?

Figyelt kérdés
Még fiatal vagyok,viszont 1-2 csalódás után eldöntöttem,hogy nem fogok összejönni senkivel,már szinte nem is vágyom rá. A szex sem érdekel. Az emberek lefognak nézni később,olyan 10-20 év múlva,azért mert nincs kapcsolatom? Igazából csak ez zavar.
2019. jún. 4. 15:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Először is nem tudod, hogy 10-20 év múlva is egyedül leszel-e. Most lehet úgy vagy vele, hogy soha többé, de ez a mentalitás változhat (és változni is szokott).


Másodszor pedig ha téged zavar, hogy ezért megszólhatnak, akkor nem kell hangoztatni, és senki nem fogja tudni.

2019. jún. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Nem igazán értem, miért nem mindegy mit fog gondolni rólad egy rakás random ember? Miért változna az életminőséged ha valaki emiatt lenéz? Álj úgy, ahogy jólesik, nem kell ezekkel foglalkozni és kész.
2019. jún. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
20%
Én màr most lenézlek😂
2019. jún. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Én nem nézlek le, felőlem sexelhetünk is, persze ha fiu vagy maradjunk a sörözésnél! 😂😂😂
2019. jún. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Riki miller ***** válasza:
0%
Az emberek ki nézik az ijeneket főleg ha egy hejes srác vagy bomba csaj vagy hogy mijen béna vagy hogy nem találtál senkit.Ami valójában jó mert ijenkor léphet fel a torzulás a személyi felylődésed hiányozni fog , lehet elkezdesz majd vonzódni a saját nemedhez rosszabb esetben a gyerekekhez vagy az állatokhoz szóval közel vagy ahhoz hogy teljesen megőrülj...
2019. jún. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#5 😂 beszélgess el egy nyelvtan tanárral 😂


Kedves kérdező sok embernek nincs párkapcsolata,mégse nézi le őket senki.

2019. jún. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Soha ne érdekeljen, mások mit gondolnak rólad, mert valami úgyis mindig lesz, ami nem tetszik valakinek.

- ha nem lesz párod, az lesz a baj

- ha lesz házastársad, és netán szétmentek, azon csámcsognak majd

- ha nem lesz gyereked, az lesz a baj

- ha fiatalon lesz, felelőtlen leszel


Érted, ugye? Aki hibát akar keresni, fog is találni. Hogy mások rólad mit gondolnak, az ő problémájuk, és nem a tiéd.


Az meg, hogy 10 év múlva mi lesz, Isten dolga. Soha ne mondd, hogy soha :). Lehet, hogy már 1 év múlva lesz egy boldog kapcsolatod:).

2019. jún. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy képes kapcsolatra akkor sérült vagy.

Le fognak nézni, ahogy most is. Lehet hogy nem gonoszságból, inkább szánalommal. Sajnálat és megvetés.

Ezek járnak nekünk.

2019. jún. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!