Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek ha kinéznek a...

Mit tegyek ha kinéznek a munkahelyemen amiért csendes vagyok?

Figyelt kérdés
Nyilván beszélgetek, csak a munkámra koncentrálok. Mondták többen hogy nem vagyok beszédes. Munkahelyet nem váltok mert szeretem és valószínűleg máshol is ugyenezt kapnám. Vélemények erről?

2020. máj. 22. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
Úgy látom ez valami nagy elvárás, hogy sokat bájcsevegj munka közben... a párom árukiadó biztonsági őr egy bútor áruházban és áttette a raktárvezető a külső raktárba, mert csendes és nem érdeklődő, miközben csak csinálja a munkáját, de nem bájcseveg mindenkivel, hibája sosem volt. Segíteni ugyan nem tudok, hiszen a páromnak sem tudok, annyit mondok csak, hogy kitartást és ne érdekeljenek, akik kinéznek téged ilyen hülyeség miatt.
2020. máj. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Van egy sémád, ahogyan cselekszel, élsz. Min lenne, ha változtatnál rajta, és átmennél beszélősbe?
2020. máj. 23. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ne változz meg! Ne legyél csak azért más, mert mások szerint nem vagy átlagos.

Csináld a dolgod, amiért fizetnek, hisz nem azért vagy ott, hogy cseveréssz.

Én az első munkahelyemen szembesültem azzal, amivel te most. Mikor hívtak kávézni, elmentem a többiekkel, de annyira nem folytam bele a csevegésükbe, inkább csak néha, ha tényleg érdemben hozzá tudtam szólni. Utána meg is jegyezték, hogy fura vagyok, sőt volt aki kibeszélt. Viszont volt, aki megvédett, hogy "nem kell mindenkinek szószártjárnak lennie, jó hogy nem vagyunk egyformák".

Igazából nekem is rosszul esett ekkor, hiába volt aki mellém állt, tudtam hogy így sehol sem fognak befogadni. A következő munkahelyemen próbáltam magam másnak mutatni, mindenhez hozzászólni, nap végére olyan voltam, mint a mosott rongy, mert teljesen leszívott, hogy másnak tettettem magam, mint amilyen vagyok. Mivel olyannak látszottam, mint a többiek, így belefolytam a pletykálkodásba is és rájöttem: igazából mindig találnak valakit, akit lehet cseszegetni, kipletykálni. Persze jó érzés, ha nem te vagy az, de igazából ha akarnak mindenkin találnak fogást, ha nem azért, mert csendes vagy, akkor belekötnek abba ahogy beszélsz. Most már igazából nem érdekel ki mit gondol, bedugom a fülem és dolgozom. Ha valahol azért kirúgnak, mert a munkámat végzem akkor az a munkahely olyan is.

2020. máj. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

semmit!!

Ki nem szarja le hogy milyen vagy???!

Ha kinéznek ezért akor ők a hülyék és őket kellene kinézni

2020. máj. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!