Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nagyon gáz próbaidő utolsó...

Nagyon gáz próbaidő utolsó napjaiban felmondani?

Figyelt kérdés

2020. máj. 27. 08:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Épp ez volt velem legutóbb. Próbaidő lejárta előtt két nappal mondtam fel. Akkor én is sokat paráztam ezen, hogy ciki-e, de utólag nézve nagyon nem.. szerintem ne törődj ilyen gondolatokkal csak mondj fel, ha tényleg úgy érzed. nyilván okkal szeretnél eljönni onnan, kényszerrel meg úgysem tarthatnak ott. :)
2020. máj. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem. Azért van a próbaidő, hogy a végén megtud mondani tudnád e csinálni hosszútávon vagy sem.
2020. máj. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Miért? A munkáltatónak szabad elküldeni? Az alkalmazottnak meg ciki felmondani? Ugyan már :)
2020. máj. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a normális. A munkaadó is tipikusan ilyenkor szokott felmondani, mert ilyenkor értékeli ki a munkádat.
2020. máj. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt mondjuk gáz, akkor inkább ott maradsz egy munkahelyen ahol nem akarsz dolgozni csak mert "gáz"?
2020. máj. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Igazából átmenetileg akarnám, nem is a lakhelyemen. Ráadásul most változások vannak náluk és még tovább is kéne bent maradni.
2020. máj. 27. 09:57
 7/15 A kérdező kommentje:
Tapasztalatnak jó lenne, meg hogy legyen mit beírni az önéletrajzba pályakezdőként.
2020. máj. 27. 09:58
 8/15 anonim ***** válasza:

Az előző helyemen próbaidő utolsó napján mondtam fel. 2 nappal előtte délután kaptam az új ajánlatot, a néhány plusz órámat következő nap gyprsan még lecsúsztattam, aztán utolsó nap reggel felmondtam. Egyáltalán nem éreztem cikinek vagy gáznak.

Viszont egy 3 hónapos munkaviszonyt nem írnék bele az önéletrajzba, mert ott tuti megkérdezik, mégis miért jöttél el, azt meg mégse mondhatod interjún, hogy "ja az előző munkahelyemet nem is gondoltam komolyan, csak átmenetileg kellett".

2020. máj. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
46%
Inkább mondj fel még a próbaidő alatt, minthogy kézhez kapd a normál munkaszerződésed, ami azzal járhat, hogy 30 nap a felmondási idő.
2020. máj. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Persze. Én is utolsó próbaidős nap mondtam fel. Kértem, hogy tegyenek elém egy értékelhető, előrelépsi lehetőségekről szóló pályamodellt, de szerintük inkább örökös papírtologatónak lettem volna jó nettó 180-ért a diplomámmal, úgy, hogy én segítettem az irodában mindenkinek az excellel, levelezéssel, stb.. (szóval irodai hatékonyságnöveléssel). Szóval mentem tovább... azóta is munkanélküli vagyok 🤣
2020. máj. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!