Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Akik termelésben dolgoznak...

Akik termelésben dolgoznak vagy sokan vannak egy helyen a munkában kötelező a maszk használata?

Figyelt kérdés
Nálunk igen, és 8-12 órát folyamatosan hordani kell csak evésnél lehet levenni. 10. óra után hányinger, fejfájást kapok/kapunk. Ez normális? Elvileg pamut a maszk amit osztottak, de elég vastag. Ez már nem túlkapás a cég részéről? Szerintem megengedhetnék az embereknek, hogy maguk döntsenek róla, hogy akarják e hordani vagy sem, ha nem venném fel hazaküldenének.
2020. máj. 28. 13:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos nálunk is kötelező a termelésben.
2020. máj. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én mikor ilyen helyen dolgoztam, akkor alapból kötelező volt a termelésben, nem csak járvány idején. Fura is nekem, hogy máshol simán összelihegik, összeköhögik a terméket.

Semmi baja nem volt tőle senkinek, pedig én pl. hajlamos vagyok fulladni, de egész kellemes viselet volt. Most is szeretem hordani.

És igen, megteheti a cég természetesen.

2020. jún. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tagnap előttől lett hivatalosan kötelező.

De ha nem hordod, az sem gond senkinek.

2020. jún. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!