Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ajánljatok olyan munkát ami...

Ajánljatok olyan munkát ami sok vezetéssel jár, de nem hetelős furgonos, pizzafutár stb. (Kötelező kérdőjel:? )

Figyelt kérdés
26 éves bp-i férfi vagyok, voltam kis ideig nemzetközi furgonos, voltam pizzafutár, voltam csomagfutár. Álmaim munkája olyan hogy sokat vezetek - akár külföld oda-vissza - de nem egy furgonban kell aludnom, hanem minden este otthon, vagy max másnap otthon vagy a cég szervez szállást. Üzletkötő nem lennék, mert sokat kell tenni szar pénzért és iskolai végzettségem egy érettségiben kimerül. Áruterítői zséből ismét nem élek meg, jelenleg Bp-en futárkodom, saját kocsival havi 4-500e Ft. között keresek de annyira unom már a várost, úgy kimozdulnék vidékre vagy külföldre. Teljesen kiégettnek érzem magam, undorodom bejönni melózni, néha inkább csak otthon innék és zenélnék... Pedig az embereket szeretem, a kocsim szeretem, ellennék amúgy csak elviselhetetlenül unalmas a város. Minden nap új ügyfelek, de minden nap ugyanazok az utak, ismerem már a lámpák kapcsolási idejét, az úthibákat, mindent. Külföldön is gondolkoztam de biztos nem megyek gls-hez (és társaihoz) napi 12 órába havi 1400 euróért amit vagy kifizetnek, vagy nem és retkekkel kell együttélnem. Az sem érdekelne ha éjszaka kéne mennem, az sem hogy hajnali 3-kor kell kelnem, ha a saját kocsimmal (és ezt anyagilag honorálva) járhatnám a hosszú távokat, hol vidéket, hol külföldet.

2020. márc. 9. 00:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Olyan meló bejönne, ahol egy cégnél vagy és fix dolgokat kell vinned? Nálunk a cégnél pl. van egy futár. Az országban kb. 3-4 helyre szállít fixen anyagokat, néha pedig külföldre is 1-2 helyre. Vagy valami olyan, ahol gyártáshoz szükséges anyagokat kell vinned? Pl. emulzió, fémforgács?
2020. márc. 9. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
Menj el taxizni. Ott érhetnek meglepetések. Faterom is taxis Pesten és sűrűn akadnak vidéki fuvarai. Persze a 70% még mindig belváros, de a maradék 30 ban akármi lehet. Olyan is előfordulhat, hogy beül melléd valaki és hazaviteti magát külföldre. Szerintem nagyon jó meló. Emellett akkor melózol amikor akarsz és ott alszol ahol akarsz mivel saját zsebbe dolgozol. Igaz beindítani a vállalkozást nem olcsó, mert kell hozzá egy 10 évnél fiatalabb autó + a jogsi, matricázás, taxióra, stb... De pont ilyeneknek találták ki mint te.
2020. márc. 9. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
1-es: hát az is olyan, hogy ha fix címek akkor elég hamar meg lehet unni. Ha sok új cím lenne és sokan lennénk futik és mindig váltogatnánk azt úgy adnám. :) Nekem mindegy mit viszek, mennék én furgonnal is ha rendes bért kapok és minden estém otthon töltöm.
2020. márc. 9. 01:15
 4/14 A kérdező kommentje:

2-es: sokan mondták már nekem, van is taxis ismerősöm. Az a gond, hogy mostanra 12 taxis van a 6 szeletes pizzára - érted. Csak akkor élsz meg belőle ha hiénáskodsz. Azt meg én nem szeretnék. Azonkívül azért erősen kétlem hogy érdemi mennyiségű külföld, vagy akár csak vidéki fuvar lenne ebből. Ugyanaz lenne a gondom, hogy a városban forgok, mint k**va lavorban. Az az egy tart itt hogy jó casht keresek futiként és nem tartozom senkire felelősséggel, plusz egyéni vállalkozó vagyok tehát a nav is mehet a búsba. Csak unom a várost, nagyon, már-már undorodom tőle, ezen a taxizás nem segítene.


Személyi sofőr talán lennék, de oda meg igazából ahogy néztem az álláshirdetéseket, gyakorlatilag személyi asszisztensi munkát várnak el + jogsit... amivel még mindig nincs gond mert van az a pénz, de idegen nyelvtudás, felsőfokú végzettség... azt nesze neked személyi sofőr meló. :)

2020. márc. 9. 01:23
 5/14 anonim ***** válasza:

Lehetsz személyi sofőr,elvégzel egy testőr képzést,fogod magadat és be iratkozol egy nyelv tanárhoz aztán kitartás,akarat kell hozzá,ha 3 hónap alatt semmi sem ragad meg akkor abba lehet hagyni,legalább lenni egy kis újdonság az életedben,van tőke ezért én biztosan ki próbálnám,szerintem vegyél ki 2 hét szabadságot és menj el valahova autókázni legalább ki tudsz kapcsolódni,ezekután jöhet a nyelv és a testőr képzés.

Szerintem azt is meg tudod csinálni hogy fel veszel magad helyett valakit kevesebb pénzért például 200-250-300 ezer ft ért aztán be tanítod,így tudsz keresni magadnak valami melót ami tetszik na és a legfontosabb megmarad a fix melód,egyébként mostanában nézegettem hogy az unix keres éjszakiai sofőröket ott is meg tudod próbálni,esetleg kamionos jogsit is le rakhatnád és azzal is meg lehet próbálkozni és még sok sok dologgal,lehet hogy butaságokat írtam ezt tudom tanácsolni.


Esetleg tudnál nekem is tanácsot adni?

Nemzetközi furgonozás érdekelne.

Én bárhol nyugodtan le hunyom a szememet szóval nem gond ha nem otthon vagyok,elégé ki égtem itthon.

Ha van rá lehetőségem akkor le írom a kérdéseimet.

2020. márc. 9. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
64%
GLS?
2020. márc. 9. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Egy ismerosom volt sofor. Gazdag embereknek millios autoit vitte pl svajcba, nemetorszagba vagy onnan vissza. ;) de ilyet nem tudom, hogy lehet talalni. Biztos nem a teleshopban hirdetik az ilyen melokat :D
2020. márc. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

5-ös: a képzés nem hülyeség, elgondolkodtató.

Másnak így átadni a stafétát nem lehet, semmiképp sem kivitelezhető.

Nem tudom mit segíthetnék a nemzetköziben... Németbe, osztrákba, angolba sz*r menni, 21 Ft/km pénz alatt ne menj dolgozni, ismerd a saját korlátaid, lesz főnök aki azt mondja nem aludni járunk ki, ilyenek...

2020. márc. 9. 09:12
 9/14 A kérdező kommentje:
7-es: na azt a melót nagyon adnám :) olyanról hallottam hogy kint németben automozgatás, bérkocsikat kellett ide-oda vinni, de aki mesélt róla azt mondta éjjel-nappal menni kellett, heti 6-7 napot is akár 1500 euróért, a magyar vezetőség kihasználta hogy magyar :/
2020. márc. 9. 09:16
 10/14 anonim ***** válasza:
most bepofátlankodok ebbe a kérdésbe, pedig közöm nincs az autóvezetéshez, csak együtt járok nyelvtanfolyamra egy pasival, aki egy autókölcsönző cégnél dolgozott olyat, hogy a kikölcsönzött autókat vitte vissza (bel és külföldről is) a telephelyre, külföldön szállással. mondjuk ez bécs, én meg évek óta nem élek mo.n, de hátha van ilyen pesten is
2020. márc. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!