Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Homeoffice - más is érez így?

Homeoffice - más is érez így?

Figyelt kérdés

Március 13 óta homeofficeban vagyok. Nemsoka el kell kezdeni megint bejarni, először csak heti 1 napot.

En már a gondolattól is rosszul vagyok :( Ha eszembe jut szabályosan görcsberandul a gyomrom.

Nem akarok visszamenni, heti 1 napot se. Annyira elszoktam már ettől.

Ezenkívül ruhám sincs amit fel tudnék venni. Híztam 10 kg-t, semmi nem jön rám egyszerűen. Nem akarok újakat venni, mert nem akarok ilyesmire költeni.

A reggeli közlekedés se hiányzik. Tolongás a buszon, tomegnyomor...


Más is érez így?


2020. máj. 29. 18:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
48%
Latom ez a helyzet sok embert betegge tett mentalis betegge. Voltam home officebe de alig vartam h visszamenjek. Elmondom miert. Mert egeszen mas helyzet mint a megszokott. Mas mintha a ceg hozna egy dontest h innentol kezdve home office a veszhelyzettol fuggetlenul. Itt azert vezettek be ezt mert veszhelyzetet hirdettek. En jomagam nehezen eltem meg h nincs az mint regen nincs elet kihalt minden aki nem jart a varosba bizonyara nem érti h egy nyuzsgo vilagvaros kiserteties szellemvárossá változott pár hét alatt. Egyedul utaztam a buszon a metron igen a tomeg tudom undorito de en ezt most maskepp eltem meg. Aki elvezte ezt a helyzetet es orult neki annak gratulalok mert ez nem normalis dolog. Az amugyis kevesbe osszefogo tarsadalmunk meg inkabb szethuzott meg jobban keruljuk egymast s sok antiszocot ki is termelt most maganak a helyzet. Persze az megint mas kerdes h ez volt a leghelyesebb intezkedes igy van..de igy elni orokke hat nem tudom. Nekem hianyoznak az emberek a nyüzsgés a friss pekaru illata reggelente a sok bolond honfitarsam tudom hulyeseg😀de mikor szembesultem a kietlen utcakkal elszomiztam 😔h barcsak jonne vissza minden. Nem halottam a gyerek kacajokat a nyuzsgo tereket a telt mozikat szinhazakat.Nem egeszseges az ha vkinek ez nem hianyzik s inkabb a 4 fal kozott tengeti a napjait tarsasag nelkul. Az ember tarsas lény vágyik dolgokra impulzudokra interakciora. De ugye kinek ez kinek az. 😕🙂en nagyon varom h visszaterjen minden a normalis kerekvagasba persze kello elovigyazattal.
2020. máj. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
90%

*de ugye kinek ez, kinek az”


Mégis leírod, hogy aki másképp érez, mint te az nem normális dolog ... hát érdekes.

Ha úgy fogalmazol, hogy kinek ez, kinek az, akkor az azt jelenti, hogy elfogadod, hogy valakinek ez jön be, valakinek meg az. Mégis előtte végig azt taglalod mennyire nem normális, ha valakinek tetszik az ingerszegényebb élet.


Hidd el, bele lehet fáradni hosszú évek alatt az emberekbe. Lehet te még kis zsenge metropolita vagy, de majd rájössz miért is lesz valakinek elege az említett dolgokból.

Nekem speciel nem csak a tömegből van elegem, hanem az emberek gonoszságából. Beszólnak, bunkók, megbántanak másokat szemrebbenés nélkül, ha aznap épp bal lábbal keltek. Lehet ítélkezni, de nekem ebből már jó ideje elegem van. Tudom, mehetek akkor vidékre meg csinálhatok amit akarok, nem muszáj a vàrosban élni... azért a pénz elég erős befolyásoló tényező ne felejtsük el. Szerintem sokan vagyunk ezzel még így, szóval ez a home office sok embernek jót tett most. Ettől még normálisak vagyunk.

2020. máj. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
95%
Sajnálom, hogy így érzel. Szintén március közepe óta home officeban vagyok, de én eddig is bejártam heti 1x-2x az irodába. Nekem az adott szituációban erre volt szükségem. Februárban költöztünk szét 8 év után a párommal, a családom 600 km-re, egyedül lakom. Kellett a társaság, h ne forduljak be. Münchenben élek, itt 6 hétig volt érvényben a kijárási korlátozás, és a sokáig nem találkozhattál senkivel, akivel nem egy háztratásban laksz, vagy nem együtt dolgoztok. Egyébként is szeretem a munkám, jóban vagyok a kollégáimmal, és szívesen járok be az irodába (korábban heti 1 napot dolgoztam itthonról). Nekem jótt tett, h bejárhattam és találkoztam másokkal.
2020. máj. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
29%
Na persze, én is csak azért utálom a gimis osztályom mert rengeteg a bunkó akik abban lelik örömüket, hogy perverz módon beszólogatnak. Ebből én nem kérek, köszönöm. Maradhat ez a home office. Érettségi után természetesen szűnjön meg. :)
2020. máj. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
36%

Ezt nem tudom megérteni, hogy miért mossák össze a dolgokat, és az, hogy a normális emberek mind állandó home office-ban akarnak dolgozni, miért lesznek egyből antiszociáliak? Ha már itt tartunk az én társas,szociális,kommunikációs képességeim pont, hogy a munkahelyeimnek köszönhetően fejlődtek vissza, mert egészségtelen ami ott megy.

Igenis az értelmiségi réteg, aki egyetemet végzett és értéket állít elő, megérdemli, hogy maga válassza meg a munkavégzésének körülményeit. Kiszűrve ezzel a mérgező munkahelyi közeget, az embertelen körülményeket, meg a még embertelenebb főnökséget. A kötöttségeket hagyjuk meg a proli gyári melósoknak. Azok amúgy sem érdemelnek jobbat.

2020. máj. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 kokakólalájt ***** válasza:
76%
Utolsó: Alapvetően még érteném is az érveidet, de miért kell egyből proli gyári melósozni? Nekik miért is nem járna több? Ők talán rabszolgák te meg az érték mert irodában dolgozol? Nagyon sok irodai munka csak általános adminisztráció, excel nyomogatás amit egy csimpánz is el tudna végezni. Nyilván nagyon sok értéket előállító ember van, de ha a gyári munkás, vagy az árufeltöltő nem lenne, akkor nem tudnál mit este a kényelmes irodából kisétálva bezabbantani. Nem attól leszel értelmiségi, hogy egyetemet végeztél, hanem, hogy normálisan, intelligensen viszonyulsz az emberekhez. És nem úgy állsz hozzá, hogy aki fizikai munkát végez, az egyből értéktelen proli.
2020. máj. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
Bezabbantani... Na már ebből látszik (meg a nevedből is) hogy proli vagy, hogy ilyen értelmetlen szavakat használsz. Ezek után értelmét sem látom, hogy vitába szálljak veled, de akkor legyen. Nem, nincs igazad. Társadalmi rétegződés van. Lehet nyomni a liberális rizsát, hogy mindenki egyenlő, de baromira nem így van. Van egy intelligens, és egy proli réteg. Az előbbi többet érdemel, az utóbbi kevesebbet. Ettől emberiség az emberiség.
2020. jún. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!