Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Homeoffice? Lehetséges, hogy...

Szamosiur kérdése:

Homeoffice? Lehetséges, hogy feketén másnak csináljak távmunkát?

Figyelt kérdés

Sziasztok, feketén (nincs képzettségem papíron) lehetne csinálni távmunkát? Pl. Szoftveres problémák megoldása, programok telepítése?

Erre hogyan lehetne vevőkört találni?

Persze végzettségem nincsen, de tanultam pár évig a szakmát... (ott kellett hagynom :/ )

Arra gondoltam, hogy így a korona idején sok ember vált home office-ra, sok olyan is, aki nem nagyon ért a programok telepítéséhes, beállításokhoz, konfigurálásához, stb. Ebből lehetne pénzt csinálni is talán... Csak nem tudom, hogy erre feketén hogyan lenne lehetőségem...


2020. ápr. 11. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Feketén dolgozni nem a legszerencsésebb, több okból sem. Pláne úgy, hogy annak nyoma is van. Azt meg nem hiszem, hogy valaki azért fizetne neked, hogy beállítgass meg telepítgess, ilyen ismerőse kb mindenkinek van, aki tud benne segíteni. Végzettség és garancia hiánya nálam már eleve kizáró ok lenne, hogy a gépem közelébe engedjelek. Én nem erőltetném a helyedben.
2020. ápr. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"Végzettség és garancia hiánya nálam már eleve kizáró ok lenne, hogy a gépem közelébe engedjelek."


Pontosan. Aki feketén dolgozik, azon nem lehet "számonkérni" mit csinált és én bár elég homály vagyok a számítógéphez, de azt én is tudom, hogy egy programmal bármilyen kémprogramot feltelepíthetnek - szóval én eleve csak MEGBÍZHATÓ, ismerős embert engedek a számítógépemhez. Igen, meg is van rá az emberem, ahogy 1-es írta.

2020. ápr. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Feketén? Bárhogy.

De épeszű ember nem fog online dolgoztatni feketén, mert alapból mindennek nyoma van a munka jellegéből adódóan

2020. ápr. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el a feketézést az online világban.
2020. ápr. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!