Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Vállalnátok úgy gyerekekkel...

Vállalnátok úgy gyerekekkel való munkát, hogy nem vagytok kimondottan nagy gyerekimádók?

Figyelt kérdés
Szeretnék huzamosabb időt eltölteni külföldön és nyelvet gyakorolni, de az összes szóba jöhető lehetőség gyerekekkel kapcsolatos pl. táboroztatás, különböző foglalkozások gyerekekkel vagy au pair munka. A világon semmi bajom nincsen a gyerekekkel, egyáltalán nem utálom őket stb., de nem is vagyok az a nagy gyerekes típus, aki pl. rögtön megy hozzájuk játszani, beszélgetni stb. Nem is voltak körülöttem gyerekek soha pl. a családban sincsen kisgyerek. Annyi, hogy anyukám óvónő és gimis koromban kb. minden délutánt bent töltöttem nála a munkahelyén a gyerekekkel, de ez minden.
2020. máj. 30. 22:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
50%
Hát én a helyedben nem mennék, mondjuk én abszolút nem bírom a kiskölköket, semmi pénzért nem vállalnék semmi velük kapcsolatos munkát.
2020. máj. 31. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Csak azért mert kitöröltettétek, ez a kérdés akkor is volt. Ugyanez.

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__1034..

Hozz döntést, te ismered magad.

2020. máj. 31. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Tuti nem.
2020. máj. 31. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Kizárt, nem tudom elképzelni, hogy nincs a tanulmányaidhoz valamilyen módon kapcsolódó gyakornoki munka legalább.


Nem bírom a gyerekeket, inkább mennék el 12 órázni egy gyárba

2020. máj. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ja és ne írd ki újra, a #12-bne linkelt kérdésedhez is leírtam már
2020. máj. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Biztos nem.
2020. máj. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!