Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért gyakori ez a munkahelyeken?

Miért gyakori ez a munkahelyeken?

Figyelt kérdés
Dolgozol nagyon sokat, persze nagyon alacsony fizetésért. Mikor megbecsülésre kerülne a sor, az nincs, te a fizetésedet a munkahelyeden költsd el, ha túlórát kell fizetni, akkor az neki sok kiadást jelent, főleg ha mások is többet dolgoztak. Mikor váltasz szìnvonalasabb munkahelyre, akkor ott is ezek a körülmények, csak némivel több fizetéssel. Megbecsülés nincs, fizetésedről elszámolást kell vezetni, a munkahelyi légkör:borzalmas. Mit lehet ilyenkor tenni?
2020. máj. 31. 22:23
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Én addig váltottam munkahelyet, ameddig nem éreztem jól magam valahol. Ha nem kedveltem a munkatársaimat és gyűlöltem bejárni, akkor a munkámat sem tudtam jól végezni.
2020. máj. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
35%
Aki olcsón sokat hajt megvetik .
2020. máj. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
14%

"... te a fizetésedet a munkahelyeden költsd el..."

"... fizetésedről elszámolást kell vezetni..."

Ilyennel még nem találkoztam. Ez nem azt jelenti, hogy nem is létezik, de szerintem nem gyakori jelenség. A többi már gyakran előfordul. Nos, a munkahely nem jótékonysági intézmény, ennek megfelelően kell kezelni. Pénzt keresni jársz oda, nem megbecsülésért vagy jó hangulatért. Az ott végzett munkádért kapod azt a pénzt, amiből finanszírozod az életedet, abból engedhetsz meg magadnak olyan programokat, amiktől jó lesz a hangulatod, a megbecsülést pedig majd megkapod a családodtól vagy a barátaidtól.

2020. máj. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Álszent duma. Azért küldözgetik, hogy erre szavazz, vagy arra, mert a megbecsülést az utcàn, vagy máshol kell keresned. EBH kìvàncsi lennék, hogy mit szólna hozzá. :)
2020. máj. 31. 22:47
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Ez a bölcsesség önerőből jön vagy kell hozzá tudatmódosító is?
2020. máj. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mire gondolsz?
2020. máj. 31. 23:04
 7/9 anonim ***** válasza:

Azért gyakori, mert sokaknak ez a szintje. Annyira szolgalelkűek, hogy ezt simán megtehetik velük és még asszisztálnak is hozzá. Fel kell állni, új helyre menni és tenni a normális szintért.

És nem, nem csak a levegőbe beszélek. A mostani helyemen nem kaptam elég fizut és normális megbecsülést sem, ezért egyszerűen nekiálltam kevesebbet dolgozni. Most munkaidőben képzem magam, hogy a kinézett új helyre úgy menjek jobb fizuárt, hogy tutira meglegyen az állás.

2020. jún. 1. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Fizetésedről elszámolást kell vezetni: ez mit jelent?Írod tételesen egy kis füzetbe,és hó végén megmutatod a főninek?
2020. jún. 1. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
75%

Mit lehet ilyenkor tenni?


Képzed magad, hogy ne csak horizontálisan, hanem vertikálisan is juthass előre és legyen lehetőséged jobb munkahelyre menni

2020. jún. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!