Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi volt az eddigi legmélyebb...

Mi volt az eddigi legmélyebb élethelyzeted, munka/lakhatás terén?

Figyelt kérdés
Meddig tartott? Hogyan másztál ki belőle?

2020. jún. 1. 00:44
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Amikor rádöbbentem hogy dolgozni kellene egyetem mellett. Kb 1 évig csak keresgéltem, a végén teljesen kész voltam idegileg. Aztán egy fejvadász cégtől hívtak fel, és tulajdonképpen ők hozták össze a jelenlegi munkahelyemet, amiért nagyon hálás vagyok nekik
2020. jún. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

Talán az első komoly barátnőm utáni szakitás és az egyetemi kudarcok időszaka.

De most sokkal mélyebb szakadék felé tartok

2020. jún. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%

0 Ft-tal külföldön átvertek egy munkaval es kereshettem az utcarol masik melot hirtelen, meg lakhelyet is.

Aztan igy tovabb. Megismertem valakiket akik adtak szàllàst meg mondtàk par nap es összehoznak egy munkàltatoval. Az is szivatàs volt.

De közben felhivtam random allashirdetéseket ahol szàllàst is biztositanak felvettek, de ott meg fizetésvisszatartàssal kezdtek szorakozni.

Aztàn hazajöttem kerestem màst.

De csak szezonàlisat talàltam igy azutan megint kereshettem ujabbat.

A legvégén meg olyat talàltam csak amivel csak honaprol honapra tudok élni a fenntartàsi költségek mellett igy ugyanott voltam vele mintha itthon dolgoznék, semmivel sem elörébb.

Es itt kicsit beleuntam az egészbe es gözöm nincs milyen munkat kellene kint keresni amivel gyüjtök is. Mindezt nyelvtudàssal.

2020. jún. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Metionin ***** válasza:
91%
Egyetem utolsó évében ahol a szakdolgozatomat csináltam (egy labor) beígérték, hogy ha rendesen (napi 10 órákat) dolgozom, akkor foglalkoztatnak majd miután végeztem. Aztán az utolsó utáni pillanatban közölték, hogy ja bocs mégse. Ez volt júliusban, kolim szeptember 1-ig volt, diákmunkázni október 15-ig tudtam volna. Pluszban anyám közölte, hogy nem költözhetek haza amíg munkát találok. Talán ez volt az egészben a legszarabb, hogy nulla együttérzést vagy biztatást kaptam.
2020. jún. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
97%
4-es: Édesanyád elnézést kért azóta ezért a hozzáállásért? Vagy azóta tök hideg a viszony? (Azelőtt is ilyen volt?)
2020. jún. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Metionin ***** válasza:
83%
#5: Azelőtt se volt egy igazi anya-lánya viszony, ami sajnos az ő viselkedése miatt romlott meg már egész kiskoromban (ütött, folyton kiabált, hazudozott). Mikor elmentem egyetemre, beközölte hogy jó lenne ha sohasem költöznék vissza és nem is akartam de ez számomra válsághelyzet volt és csak addig lettem volna ott, ameddig muszáj lett volna. De a ház ahol laktunk, nem is az övé, hanem apámé és eszembe sem jutott hogy nem mehetek oda amíg sikerül munkát találnom. Utólag jobb is, valószínűleg folyamatosan csesztetett volna hogy életképtelen senki vagyok (ezt hallgatom, mióta élek). Miután rendbe jött az életem, persze keresett mert ciki volt hogy az ismerősök kérdezősködnek de ő semmit se tud rólam. Minimál kapcsolattartás van azóta. Ja, elnézést soha nem kért, szerintem magát a fogalmat sem ismeri.
2020. jún. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
4-6-nak: Részvétem. Szerencsére a legtöbb szülő normálisabb. Lehet, neki majd öregen jön meg az esze- ha beteg lesz és folyamatos segítségre szorul, talán akkor elkezd értékelni.
2020. jún. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Metionin ***** válasza:
86%
Mostanság már értékelne, legalábbis nyalizik. Hívogat, hogy látogassam, menjek hozzá nyaralni meg ilyenek, ígérget, hogy ezt meg azt vesz nekem, mintha még 5 éves lennék és bedőlnék neki. De hiába. Volt 30 éve normális viszonyt kialakítani a gyerekével, innentől kezdve azt csinál magával, amit akar.
2020. jún. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!