Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek a zsarnokság ellen?

H.o 00 kérdése:

Mit tegyek a zsarnokság ellen?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nagy bajba kerültem. Adóságba keveredtünk a párommal ezért át költöztünk az ország másik felébe,hogy olyan helyen dolgozzunk ami biztosit szállást is. Egy év alatt vezető beosztásba kerültünk mindketten. Nemrég a részlegünk vezetősége megváltozott nagyon rossz irányba. Olyan ez a hely mint a bőrtön. Mindenről számot kell adni. Élvezik ha kiabálhatnak az emberrel ezért még a munkaterület leg apróbb zugaiba is benéznek minden áldott nap ugyanaz a gyomor ideg. Még akkor is ha pihenő nap van ha kell telefonon hívnak. Sokszor olyan dolgokért vonnak felelőségre ami nem is hozzám tartozik. Tudom,hogy így akarnak létszámot csökkenteni.Én szívem szerint önként elmennék innen.De ott az adóságom és nincs hol laknunk. Nem tudom mit tegyek,még soha nem volt ilyen ugy érzem leblokkolok és tehetetlen vagyok. Kérlek segítsetek nagyon jól jönne valami tanács,útmutatás olyan embertől aki volt már hasonló helyzetbe. Köszönöm.

2018. szept. 6. 09:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy erre nem kaptál még egy darab választ, mióta kiírtad... Látszik, hogy mennyire törődnek egymással az emberek manapság kis hazánkban. Konkrét megoldást én sem tudok, mivel ahhoz a részleteket is tudnom kellene. Néhány ötlet: - próbálj beszélni egy nyugisabbal a vezetőségből, hogy ez így Nektek rossz és Te szeretnél ott dolgozni, de az állandó vegzàlàs kikészít

- lehet, hogy Te értelmezed félre és a szigort zsarnokságnak veszed

- ha végképp nem megy velük és tényleg igazságtalanok, terrorizàlnak, akkor irány a munkaügyi bíróság. Jobbat nem tudok jelenleg, mivel írtad, hogy nem tudtok eljönni, holott ez lenne szerintem a legjobb megoldás. Sok sikert kívánok!

2018. szept. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha nem tudsz változtatni a zsarnokságon, a saját egészségetek miatt jobb ha otthagyjátok a munkát.Mivel vezetőként dolgoztok, könnyen találtok máshol hasonló munkát.

Valamit azért nem értek.Ha vezető beosztásban dolgoztok, és 1 év alatt kerültetek ebbe a beosztásba, akkor elismerik a munkátokat, és vezetőként titeket miért terrorizálnak?

Én 7 évet húztam le hasonló helyen.Szabadnapomon is berángattak, hívogattak, ellenőriztek, szidtak,ok nélkül is, az én beosztottaim ha valamit rosszul csináltak, azért is rám kiabált a vezetés.Én mondjuk középvezető voltam.Ez a legrosszabb pozíció.

Én is a pénz miatt maradtam, de az egészségem nagyon megromlott, belebetegedtem az egészbe.Elmentem táppénzre, és míg kivizsgáltak és pihentem, eldöntöttem felmondok.

Táppénz után bementem, felmondtam, onnantól 1 napot se dolgoztam.

Iszonyat jó érzés volt mindentől megszabadulni.Igaz hogy 8 hónapig nem találtam munkát, de a férjem dolgozott, abból éltünk. Most van munkám, jó nagyon, de feleannyi pénzt se kapok mint előtte, de örülök hogy váltottam.Habár mi is nehezen élünk.

2018. szept. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Változott azóta valami nálatok?
2021. máj. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!