Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van jelentősége annak ha én...

Van jelentősége annak ha én lettem a cég legrégibb dolgozója? Mindenki elment a „régiek“ közül“?

Figyelt kérdés

14 éve vagyok egy helyen. Emberek jönnek mennek de van /volt egy kemény mag , a „régiek“. De az utóbib időben ők is koptak fogytak, elmentek. És pár napja megtörtént: az utolsó „régi“ is elment, 6 éve volt itt. Ezzel én lettem a cég legrégibb dolgozója, 14 éve vagyok itt.

Rajtam kívül senki sincs, aki akár 1 éve itt lenne. Mind új.


Van ennek az egésznek jelentősége? Csak mert úgy érzem magam mint egy utolsó idióta , az összes hajdani kollegámnak volt annyi esze hogy itthagyja ezt a szemétdombot, bár van akinek 6 évébe került ide eljutni de még ő is eljutott. Csak én nem, én még 14 év alatt se jutottam el ide.


Az újak meg:? Csereszabatosak. Pár hónap fél egy év max és húznak.

Van akinek a nevét alig jegyzem meg már el is ment (márciusban jött valaki már itt sincs)


Én meg 14 éve itt vagyok afféle „szent tehénként“ akihez kb senki se szól már, még a főnök se nagyon. Annyira tudom a dolgomat hogy nem is kell már semmit szólni hozzám.


(Volt olyan új ember aki azt hitte én vagyok a főnök...)


Mit szóltok ehhez az egész történethez? Utolsó rabja maradtam egy börtönnek..... mint Spandauban az utolsó náci rab...mert mindneki mást már vagy kiengedtek vagy kivégeztek... így érzem magam.


2020. jún. 3. 07:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Igazából mi a kérdés? Ha neked jó ez a munkahely, akkor miért ne? a elégedettlen vagy, akkor meg fogd magad és menj te is.
2020. jún. 3. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nálunk annyi jelentősége van ennek, hogy mindig a régiekkel dolgoztatnak többet. Sokkal többet. Mert ugye az újakra nem lehet rábízni.

Hát nagyjából ennyi.

2020. jún. 3. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Hàt engem konkretan kiröhög a fönök hasonlo az eset.


Mivel alacsony bérezésü munkahely amugy is ö siman elvan alkalmi munkavàllalokkal reszmunkàban, altalàban mindenki àtmenetileg jön csak hozzank pl diàkok, aztan mennek tovabb.

En is igy kezdtem, hogy lesz egy kisebb volumenü munkàm, mig nincs idöm 8 oràs kommunista rendszerre


Csak epp azota nem tudtam sehova fejlödni hiaba lett meg a diploma, hiaba pàlyàzom 8 oràsba ebben a munkakörben vagy hasonloban sem fizetnek többet. Interjukon voltam nem is egy interjun. Anyagilag nem éri meg vàltanom!

De plusz tovabbképzésre meg ugy nincs pénzem ha azzal a plusz tanfolyammal meg lutri hogy a rangletran sikerül e feljebb kerülni. Nincs kockaztatni valo 300 ezrem.

Igy még mindig ugyanott vagyok.

Azota màr az irodàt is én vezetem.

Irto ritkàn làtom a fönököm.

De latszik rajta hogy szinte röhög/lenéz, mikor bejön, hogy én még mindig itt ülök nàla es nem fejlödök sehova hanem zen a szinten ragadtam.


Én igy érzem magam tiszta égön.

2020. jún. 3. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
*ezen a szinten ragadtam
2020. jún. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nekem úgy tűnik dicsekszel és valójában élvezed a kivételezett helyzeted és a vele járó rangot.

Hiába nem vagy megelégedve a körülményekkel, élvezed hogy tűrnöd kell mivel szeretsz áldozat lenni. Nincs a helyzetedben semmi rossz, a társadalmat az olyan emberek építik mint te, húzd ki magad és legyél büszke erre :)

2020. jún. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Igen, te vagy az egyetlen bohóc aki szentimentális...😁
2020. jún. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha a fizeteseden is meglatszik az ott toltott evek eredmenye, akkor minden okod megvan orulni. Ha viszont az ujak hasonloan vannak berezve, akkor viszont semmi okod ra.
2020. jún. 3. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Itt most mi a kérdés? Dicsekvés vagy panasz? Elégedett vagy a helyzeteddel? Akkor maradj "szent tehénként". De ha nem tetszik, akkor te is menj máshova. Ha belegondolsz te vagy az, aki kb bármit megtehet, akár az asztal közepére is szarhatsz, mert úgyis smutzig a főnököd és nem fizetnék ki a végkielégítést. Ugye Balázs?
2020. jún. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Anyám 20+ éve dolgozik a munkahelyén. Én becsúsztam, egyedülállóként nevelt, ez egy viszonylag gyerekbarát munkahely volt, szóval maradt. Mostmár nem nagyon talál állást középkorú nőként. Többször próbált kiugrani.
2020. jún. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

"Ha a fizeteseden is meglatszik az ott toltott evek eredmenye,"



Meglátszik!!!! keményen! A legutolsó ki tudja ki fia borja utcáról beesett nulla kilométeres akárki bére magasabb mint az enyém aki 14 éve ott vagyok.

A magyarázat evidens: mert ennyiért amit én kapok már egy alkesz se jönne el így a főnökség kénytelen piaci bért kínálni hogy jöjjön valaki egyáltalán.


Én meg vagyok a szar bérrel és úgyis tudja a főnök hogy úgyse megyek el.

(bár aki 6 éve itt volt arról is azt hitték örökre marad-hát tévedtek.. meg úgy általában az összes régiről azt mondta a főnök na ez sose megy el-és tévedett)

Na az én esetemben nem téved.

2020. jún. 3. 10:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!