Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A babaváró hitel összegét...

A babaváró hitel összegét pozitív elbírálás és a szerződés aláírása után mennyi idővel utalták? (OTP)

Figyelt kérdés
Maga az ügyintézés nagyon gyors volt, még aznap hívtak, hogy mehetünk aláírni. Múlt pénteken írtuk alá és még mindig semmi. Azért kérdezem, mert olvastam, hogy másnak az aláírás után 10 perccel már a számláján volt a pénz.
2020. máj. 11. 19:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
KB két hét múlva mondták, hogy minden rendben, kész a szerződés, mehetünk aláírni. Azonnal megkaptuk a pénzt. Nem értelek, egy napon belül voltatok kétszer a bankbankban? Pár óra alatt lecsekkoltad titeket, és vissza hívtak, hogy nincs akadálya, hogy megkapjátok a pénzt?
2020. máj. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Lecsekkoltak* bocsi
2020. máj. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerződés aláírása után max 3 napra megkéne kapnotok. Hívd fel őket mizu, mert lehet nálunk rendszerhiba is ami miatt nem megy át.
2020. máj. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Igen, mi is meglepődtünk és az ügyintéző is, hogy aznap már el is bírálták. Aznap alá is írtuk. Igazából nem SOS a pénz, csak fura, hogy más rögtön megkapta.
2020. máj. 11. 19:34
 5/14 anonim ***** válasza:

Nekünk 8 nap kellett a kérelem után/ a lekérdezéshez, nem a bírálathoz/

7:50-kor aláírtuk reggel, 8:3-kor a számlán volt..

2020. máj. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Valószínűleg akkor tényleg hiba lehet a rendszerben.
2020. máj. 11. 19:59
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
OTP-nél mire kisétàltunk rajta volt a pénz.Sztem kérdezz utána
2020. máj. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
32%
Én egy ismerőstől azt hallottam, hogy a jelenlegi járványhelyzet miatt csak januárban folyósítják a pénzt. Erről ki mit tud? Tényleg így van?
2020. máj. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen, a mivel államikezességes nincs olyan kamata, mint másnak, ez hulyeség. Banknál vagyok, folyósítunk babavárót.
2020. máj. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Szerintem azt mondta volna az ügyintéző. Ő azt mondta nekünk, hogy elindította az utalást és hamarosan megkapjuk.
2020. máj. 11. 20:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!