Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha valaki munkahelyen melegnek...

Ha valaki munkahelyen melegnek szólít azt, hogy kell kezelni?

Figyelt kérdés

Ne venni figyelembe?

Agresszíven?

Belemenni egy dedós iskolás szintű szópárbajba?


Melyik a legjobb megoldás?


2020. jún. 5. 13:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Felszólítanám, hogy akkor gyorsan elégítsen ki orálisan.
2020. jún. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hm nincs valami sok ötlet.


Gondolom annyira nehéz ügy ez

2020. jún. 5. 14:30
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, milyen kontextusban történt.


- Ha baráti baráti poénkodás, zrikálás akkor viszsa kell vágni valami frappáns beszólással. Megjegyzem, nem a munkahelyen kéne csinálni az ökörködést, hanem munkaidő után egy kocsmában, ha már annyira összespanoltatok.


- Egy szakmai vagy bármilyen vitából győztesen kerültél ki, ő meg érvek nélkül csak ilyen ostobva vagdalkozással tud reagálni. Az ilyeneket hagyni kell. Az ostoba emberek nem érik meg az energiát. Vállat kell vonni és kész.


- Az illető alaptalul rágalmaz, és a becsületedve gázolva sérteget ezzel, és a munkahelyeden való ellehetetlenítés, megszégyenítés a célja. Ebben az esetben bizony azonnal jelenteni kell a főnöknek.

2020. jún. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kommunikációval, először, pl megkérni őket hogy ezt ne csinálják ha neked rosszul esik. 3-as jól írta. Nem mellesleg ez teljesen magánügy, csesztetni ezzel bárkit elég gáz, főleg egy munkahelyen.
2020. jún. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
"A meleg,mint szexualitás nem melléknév.Még ha meleg is lenne valaki,mi közöd lenne hozzá?Én egy heteró pasi vagyok,de nem fogom az éretlen viselkedésedet magamra venni."Én így válaszoltam volna,mert dedós az aki csak így le melegez másokat.
2020. jún. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!