Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért viselkednek így velem a...

Miért viselkednek így velem a munkahelyemen dolgozó asszonyok?

Figyelt kérdés

Azt tudni kell róluk, hogy az egyik a felettesem (de nem ő a főnök), szóval adhat nekem utasításokat, meg ilyeneket. A másik néni velem egy szinten van, ő mindig kedves hozzám, viszont az a néni, aki a felettesem, az sokszor leszid engem, ha valamit rosszul csinálok, vagy sokszor dühös lesz, ha valamit elrontok. Viszont alapjába véve ő is nagyon kedves szokott lenni, mindig olyan kedvesen köszön, meg szép hétvégét kíván, meg elbeszélget velem, csak munka közben néha haragos, és ezt nem értem, hogy mi szükség van erre.

A másik asszony pedig (aki velem egy szinten van) szokott néha tippeket adni a munkával kapcsolatban, hogy hogy-mit oldjak meg "ügyesbe" úgy hogy én is energiát spóroljak vele, de közbe mégse jöjjön rá a másik néni (aki a felettesem), hogy én valamit nem úgy csinálok, ahogy kell.

Az egészben az a furcsa, hogy ez a két néni alapból jóban vannak egymással, és félek attól, hogy esetleg azért adja a tippeket a velem egy szinten lévő néni, hogy utána leszidjon a felettem lévő néni, tehát így összedolgoznak. De lehet ezt csak én látom így.

Szerintetek megfogadjam a velem egy szinten lévő asszony tanácsát? Vagy ne?



2020. jún. 4. 23:01
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Én is szoktam segíteni a beosztottjaimnak, ketten vagyunk főnökök, a másikónk szigorú, felesleges dolgokat vár el, mindenért lecseszi őket. Szoktam nekik segíteni, mit hogyan csináljanak, hogy ne tolják le őket,
2020. jún. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem akar neked ártani, vagy volt már olyan hogy azért szidott le a felettesed, mert valamit úgy csináltál, ahogy a másik néni mondta?
2020. jún. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#2 Nem, olyan még nem volt
2020. jún. 4. 23:49
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Az sem biztos, hogy a főnök asszony bántani akar.

Régi munkahelyemen mikor egy gyárban dolgoztam, folyton leba.szott az egyik idős néni aki utánam következett a sorban.

De mindenkinek elmondta ha valamit rosszul csinált, igy nem vettem magamra.

Plusz szünetekben meg amúgy olyan aranyos volt velem, mindig mondta, h ne sértődjek meg stb, meg mindig kedvesen megmutatta mit hogy csináljak, h ne rontsam el

Ráadásul a nyelvet sem beszéltem amit ők, csak nagyjából megértettem amiket mondanak :D

2020. jún. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!