Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek, ha úgy érzem,...

Mit tegyek, ha úgy érzem, hogy a képességeim alapján nem vagyok való egy munkahelyre, de ezernyi jelentkezésből csak ez az egy lehetőségem lett?

Figyelt kérdés

Pár hete vettek fel egy nagy céghez. Műszaki területen végeztem nemrég (igazából sose szerettem de nem tudom hova kellene már váltani), baromi sok idő/szenvedés után, futószalagon adtam be sok-sok hónapon keresztül a jelentkezéseket, sehonnan még csak vissza se jeleztek (gondolom a sok évnyi bukdácsolás és tapasztalat hiánya miatt), de nemrég derült égből a villamcsapásként egy nagyon laza kiválasztási folyamat után felvettek egy munkahelyre. Utólag elmondhatom, hogy rossz volt a kiválasztási folyamat, mert úgy érzem, hogy messze nincsenek meg a képességeim amelyek birtokában meg tudnék felelni és fejlődni.


Pár hete kezdtem, kemény betanulási időszak van (1 nap alatt annyi infó hangzik el, mint egyetemen 1 hét alatt) és kezdek belebolondulni. Egyáltalán nem tudok adaptálódni, nulla EQ-m van, soft-skill zéró és nehezen fogok fel dolgokat. Nem is értem, hogy vettek fel, úgy érzem, hogy hibás döntés alapján kerültem be a céghez. Elég ciki lenne próbaidő alatt felmondani, mert pályakezdő vagyok, minden hónap tapasztalat számít és úgy érzem ha itt kirúgnak (teljesíteni még nem kellett) soha nem vesznek fel máshova. De sokkal szívesebben végeznék vmi alibi, lazább, stressz- és hajtásmentes munkát csak így is baromi nagy szerencse volt, hogy ide felvettek és máshol továbbra is nulla esélyem lenne. Mit válasszak: munkanélküliként lelki nyugalom vagy stresszes küzdelem?

Mióta a munkahelyen vagyok már 5 kilót fogytam állandóan magas a vérnyomásom és éjszaka nem tudok aludni és gyakran fáj a fejem.



2020. jún. 6. 09:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
10%

"De sokkal szívesebben végeznék vmi alibi, lazább, stressz- és hajtásmentes munkát"


Az egyetlen baj veled az, hogy lusta vagy, dolgozni nem akarsz csak pénzt kapni, lehetleg minél többet.

2020. jún. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
#11: Baromi nagy tévedésben vagy! Ha nem szelektíven olvasnál, láthatnád, hogy fentebb írtam, hogy virágkötőnek is szívesebben kitanulnék/dolgoznék csak nyugis meló legyen. És szted mennyit kereshet egy virágkötő meg hasonló alibi dolgozó? 80-100 ezret, jobb esetben.
2020. jún. 6. 12:19
 13/18 anonim ***** válasza:
0%
Neked igazából a koldulás való. Papírpohárral leülsz egy metrókijárónál.
2020. jún. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
Menny el közmunkara ot nem sokat várnak ell, van hogy csak ücsörgunk, vagy be se megyek ha anyira masnapos vok, de oda mindenkit felvesznek, masod alasban meg fat lopok meg eztazt, elvagyok.
2020. jún. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
#14: Tényleg közmunkás vagy, nemcsak poénkodsz? Ha valóban az vagy privátban tudnál pár kérdésemre válaszolni? Amúgy az 54 ezer forintért a közmunka kb. aranyösszeg. Az egyik legjobb "fizetés/befektetett munka" arányos pozíció.
2020. jún. 6. 12:39
 16/18 anonim ***** válasza:
10%
De el lehet meni idegen varosba koldulni, akor konyen meg van a napi, mankóval tesconal szerencsetlenkedsz, vagy vissza tolod a bevasarlo kocsit meg van a napi.
2020. jún. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%
Megvan a megoldás. Koldulni, lopkodni. Mondtam én már az elején, ez való neked.
2020. jún. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
0%
17 álljon már be a pofád, amikor te meg a csok miatt szülted meg a harmadik pujadat, pichadbol élsz meg te...
2020. jún. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!