Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ebből lehet tudni előre, hogy...

Ebből lehet tudni előre, hogy nem fognak felvenni?

Figyelt kérdés

Állásinterjún voltam, és mint kiderült rajtam kívül van még két jelentkező. Az állásinterjú végén beszéltem azzal, aki gyakorlatilag dönteni fog arról, hogy kit vesznek fel, és lazán közölte velem, hogy számára a másik kettőből az egyik jobbnak tűnik, de még nincs semmi sem eldöntve, majd pedig a beszélgetés végén elmondta, hogy ne keseredjek el ha nem vesznek fel, nem jobb a másik kettő csak más, és az én képességeim is jók.

Na most ebből nekem nagyon úgy tűnt, hogy nem én leszek akit választ. Legalábbis szerintem nem mondana ilyet, ha én lennék a befutó.

Vagy rosszul gondolom?



2020. márc. 3. 19:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez eléggé úgy néz ki hogy nem téged vesznek/vettek fel.
2020. márc. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem is értem minek hívtak be akkor második körre, ha már előtte el volt döntve, hogy nem én leszek a befutó, mert nekem nagyon úgy tűnt.
2020. márc. 4. 10:04
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen,és elêggé valószínű,hogy az egyikük csókos.

Sztm jó fej volt,hogy ezt megosztotta veled.

2020. márc. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen azt mondta, hogy az egyiküket az egyik kolléga hozta. Elméletileg pár nap múlva vagy jövőhéten visszaszólnak, de már nem remélek semmit sem. :(
2020. márc. 4. 12:17
 5/9 anonim ***** válasza:

Kereshetsz tovább.


Az, hogy kolléga hoz egy embert, akkor is kell hivatalosan állásinterjú. Na, erre voltál jó, meg az a harmadik is, hogy lehessen elmondani: tartottunk állásinterjút!

2020. márc. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Így működik a világ sajnos. Hozzánk most vesznek fel valakit, akinek az apja egy társosztályon dolgozik. Már az interjú előtt ki lett mondva, hogy ha csak nem debil, ő lesz választva.
2020. márc. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért hívtak be?

Mert ők pedig embert keresnek, mindenki a jobbat keresi mindenben, ahogy alkalmazottban is.


Fordított helyzetben te is azt tennéd.


Állás kereséskor oké, hogy az ember maximumot nyújtja adott szituációkban, de azokon kívül nem szabad 100%-osan naívan várni a felvételt egy adott helyre, mert nagyot koppan az ember.


+Stressz


Kattog az agyad, ezért írsz.


Több helyet kell megpróbálni.


Ez a hátránya, ha nem magad főnöke vagy.

+ sok helyen annyit se írnak vissza "bocsesz nem veszünk fel"


Nálam kötelezővé tettem a válasz adást a Nem felvett embereknek is, mert tudom milyen volt 20-30helyről visszajelzést várni.


Ha tudod a választ, lépj túl, lehet jobban is jársz.

Lehet direkt mondta, hogy haladj más irányba.


Ha meg csak szivatásból, akkor kollégának se akarnám őt a helyedbe.

2020. márc. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Aki még követi a kérdést: Ez a cég vissza sem szólt, egyáltalán. Arra se vették a fáradtságot, hogy szóljanak, hogy nem vesznek fel. Pedig más cégek akikhez jelentkeztem szóltak, annak ellenére, hogy azoknál nem is voltam interjún.

Ilyen céghez ezek után nem is akarnék menni soha dolgozni.

2020. márc. 22. 07:50
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor amire számítottál... bár a járványügyi helyzet miatt nem lehet tudni, hogy egyáltalán felvettek-e valakit. (#6-os vagyok, nálunk HO-ban szinte az egész cég, a felvett ember feledésbe merült. :D) Fel a fejjel :)
2020. márc. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!