Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi az igazság abban hogy...

Mi az igazság abban hogy gyorsabban öregszenek akik több müszakban dolgoznak/sokat túlóráznak/12 óráznak?

Figyelt kérdés

2020. jún. 6. 16:28
A kérdező szavazást indított:
Igaz jelentős mértékben károsítja az egészséget
Igaz hozzájárul az egészséghez
Igaz de sportolva helyesen étkezve ellensúlyozható
Nem igaz,alig van hatással rá
Nem igaz,semennyire sem befolyásolja az egészséget
43 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem így van, legalábbis ezt láttam a munkahelyeimen. Akik normálisan, fixen dolgoztak, sokkal jobban néztek ki, mint akik ugyanannyi idősek voltak, de egy csomót túlóráztak vagy váltóban dolgoztak.

Plusz az irodások is jobb állapotban vannak, mint a fizikai munkások.

2020. jún. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
A váltott műszak, éjszakázás egészségtelen. Hogy ez mennyire látszik vagy nem látszik, azt nem tudom.
2020. jún. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajat tapasztalatok alapjan elegge emberfuggo. Munkahelyemen megkozelitoleg 400 ember dolgozik, 6-14, 8-16, 14-22, 22-6, 10-22 es 22-10 muszakokban. Van olyan ember, aki 1-2 eve dolgozik ejszaka es egy megtort embernek nez ki elso ranezesre, mig olyanok is vannak, akik evek ota ejszakaznak vagy 12 oraznak es mosolygos, vidam emberek, akik abszolut koruknak megfelelonek tunnek.
2020. jún. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%
Keveset, nem jól alszanak, mert felborul a bioritmusuk.
2020. jún. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Vélemenyem szerint,nyilvánvaló hogy aki a tulzott munka miatt nem tud megfelelően aludni,az hamarabb elkezd öregedni.
2020. jún. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!