Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért szállt rám?

Miért szállt rám?

Figyelt kérdés

Felnöttoktatásban veszek részt , 30 feletti nöként és a tanáromeleinte nagyon kedves voltés biztató , az utóbbi idöben viszont folyton kritizál , belémköt , és undok

Mindig engemkérdez , számonkér, elszámoltat ha korábban megyek el , a többiek kedvukre lóghatnak , azt mondta majd veluk is fog beszelni

De sose teszi . Mindent figyel , szóvá tesz . Amúgy is zeró az önbizalmam , es ez a stressz nem tesz jót a tanulásnak , hogy ellenem fordult .

Régen sokat nevettunk egyutt



2019. aug. 5. 19:44
 1/4 A kérdező kommentje:
A tanar egy ötven köruliférfi
2019. aug. 5. 19:47
 2/4 anonim ***** válasza:
82%

Most furcsát fogok mondani, de pont azért, mert kedvel.

Velem is ezt csinálta valaki anno. Csak nekem meg is mondta, hogy miért.

Mert látta, hogy jóval több van bennem, mint amit beleadok és egyszerűen csak ki akartá piszkálni belőlem. A végére sikerült. Az egyik legjobb eredményt értem el a vizsgákon és készült mindenkiről fotó, amikor vette át a bizit. Rólam is. Ez a tanár hátul állt és ha láttál még sunyi de büszke vigyort valaki arcán... Azt hiszem, ekkor értettem meg, hogy nem utált. Hanem épp ellenkezőleg. Így utólag hálás vagyok neki, pedig a képzés alatt jó párszor elküldtem kis híján melegebb éghajlatra, annyira bosszantott a beszólásaival.

Nincs kizárva, hogy nálatok is pont ez a helyzet. Hogy lát benned fantáziát, csak mondjuk túl kishitű vagy és nem engeded ki magadból a valódi potenciált.

2019. aug. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi , lehet igaz
2019. aug. 5. 19:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek a válaszoló minden szavával :) Én is kerültem már hasonló szituációba és végül előnyömre vált. Csak segíteni és motiválni szeretne a tanár, mert kedvel.
2019. aug. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!