Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mindenképpen beültetnek a...

Mindenképpen beültetnek a pénztárba?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk elmegyek diákmunkára egy boltba árufeltöltőnek, beültethetnek a pénztárba mert elmúltam 18?

Csak mert elég bénácska vagyok meg kicsit lassú is. Én lennék aki mindig rosszul üt be valamit, rosszul ad vissza, méteres sor állna nálam mert nem vagyok gyors.



2020. jún. 8. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Fiatalon (20 körül) én is nagyon féltem a kasszázástól. Később azonban megtanultam. Hidd el, könnyebb megtanulni, mint gondolnád.
2020. jún. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lidlben biztosan.(oda jelentkeztem,azért tudom)
2020. jún. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
32%
Ha nem annak jelentkeztél akkor nem.
2020. jún. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Igazából én eleve pénztárosnak mentem, de pont azoktól tartottam, amitől te is - elütöm, lassú vagyok stb. De nem kell félni! Az első pár nap után belejön az ember. Rááll a kezed min hol van a vonalkód, ha meg el is rontasz valamit, nekem is mindig ezt mondták : Nincs olyan hiba, amit ne lehetne helyrehozni!!
2020. jún. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!