Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Más nem sértődne meg ezen, ti...

Más nem sértődne meg ezen, ti hogy kezelnétek?

Figyelt kérdés

Sokan mondják rám, hogy sértődékeny vagyok. Próbálok odafigyelni erre, de ezt a helyzetet nem tudom hogy kellett volna kezelnem.

A jövőhéttől változik a munkaidőm. Az első infó az volt, hogy hétfőtől. Másnap bejött a főnök, hogy keddtől. Ma hazamenet azzal fogadtak a többiek, hogy mit szólok hozzá hogy szerdától lesz az új beosztás? Mert az a legújabb hír, hogy szerdától változik, és ezt mindenkivel közölte a főnök, csak velem nem, akit érint. Olyanok tudtak róla, akiknek semmi köze nincs hozzá, csak beszélgettek a főnökkel és ő említette nekik, én meg, akit ez 100 százalékosan érint, utoljára tudtam meg, sőt, ha a többiektől nem tudom, még most se tudnám. Úgy, hogy a főnök 5x elment az ajtóm előtt, bármikor beszólhatott volna. Vagy oké, mondjuk hogy még nem biztos, de akkor más miért tud róla? Nem tudok rá más magyarázatot, mint hogy személyes baja van velem és azért nem szólt. De nem akarok megint én lenni a sértődékeny p_csa, de úgy megkérdezném, hogy most mi a f_sz baja van velem, hogy nekem nem volt képes szólni, de az egész iroda már tudja, olyanok is, akiket nem is érint.

Ti nem lennétek ezen kiakadva? Mit csinálnátok?



2020. jún. 10. 17:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
10%
Ovi.
2020. jún. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt korrekt dolog de a főnökkel nem érdemes vitázni vagy fasirtban lenni mert te húzod a rövidebbet
2020. jún. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg még nem is végleges és csak pletyka?
2020. jún. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
De ha pletyka is, miért tud róla mindenki más? Én csak annak nem mondom el a pletykát, akit nem szeretek.
2020. jún. 10. 17:53
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én bemennék hozzá, és megkérdezném. Így akarod leélni az életedet, hogy egy egyszerű kérdést nem mersz feltenni? És igen, ha így van, megkérném, hogy velem is közölje, ha legközelebb változtatást akar, mert a pletykákkal te nem foglalkozol. Talán majd komolyabban vesz, vagy nem, mindegy. A lényeg, hogy tanulj meg kiállni magadért.
2020. jún. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
45%

Ja, hogy te ilyen pletykafészek vagy?


Akkor igazából nem is a munkarend a baj, hanem, hogy nem szakad hozzád mindenki az első adandó alkalommal ha bármi információ napvilágot lát bármilyen forrásból

2020. jún. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ez nem pletyka volt, hivatalos e-mailt írt az igazgató, attól még hogy ez változhat, még nem pletyka, hanem jelen pillanatban ez a tényállás, hogy szerdától nyit. Ami azért érint engem is, mert az azt jelenti, hogy szombat-vasárnap be kell mennem, vagyis azt a két szabadnapot a héten ki kell venni, amit nem tudok máskor kivenni, csak hétfő-kedden. Komolyan, ez engem nem érintene? Szerda reggel hogy akar szólni, hogy előtte menjek el szabira??
2020. jún. 10. 18:11
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
a mi főnőkünk meg elfelejtett szólni, hogy amúgy nemsoká megszűnik a munkánk.
2020. jún. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem lehet csak úgy simán elfelejtett?
2020. jún. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Üvegajtóm van és vagy 5x elsétált előtte. Egyszer se jutott volna eszebe szólni? Így csak az felejti el, aki akarja. De nem baj, ez volt az untolsó csepp a poharban, innentől én egy szót nem szólok hozzá, én föltalalom magam ha munka kell, minden másért meg majd meegyek az igazgatóhoz. Meglatjuk neki hogy fog tetszeni, ha en is "elfelejtem"...
2020. jún. 10. 21:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!