Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy kezelnétek az ilyen...

Hogy kezelnétek az ilyen kollégát? Egyáltalán miért viselkedik így valaki?

Figyelt kérdés

Van egy kollégám, akivel napi kapcsolatban vagyunk, igaz csak e-mailek és telefon/skype szintjén. Ő másik országban, másik telephelyen van. Lehetetlen rajta kiigazodni, ha néha rossz napja van olyankor rendkívül utálatos, bunkó. Ha valamit nem úgy csinálok ahogy ő elvárná vagy ahogy akarja (nincs alá-fölérendelt viszony, azonos pozícióban vagyunk)akkor minden baja lesz, nem válaszol, hátráltat, bunkó és szemrehányásokat tesz.

Ha valamit "jól" csinálok, akkor én vagyok a legjobb fej a világon, okos, szép, istennő stb. Tegnap rossz napja volt, nem kaptam meg az adatokat a beszámoló elkészítéséhez, nem is lettem kész vele, ez miatt engem eléggé letolt a vezetőség. Mindig miatta kapok, én hülye meg tartom is a hátam. Igaz, fordított helyzetben ő is mindig megvéd, de valahogy annyira ambivalens érzéseim vannak felé... Évi néhány alkalommal találkozunk személyesen, olyankor meg mindig magához ölel, meg drága ajándékokat hoz, de volt már olyan is, hogy együtt voltunk továbbképzésen és rám sem nézett, mert valami harmadik kolléga mellé ültem.

Olyan, mint egy nagy gyerek, pedig 39 éves. Valahogy helyre kell őt tennem, de nem tudom, hogy hogyan...



2017. dec. 8. 10:44
 1/4 wildapple válasza:
Őszinte... szerelmes vagy belé?
2017. dec. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én?? Dehogy!

Egyre inkább gyűlölöm.

Bár azt meg kell hagyni, hogy elég jó férfi...

2017. dec. 8. 11:55
 3/4 anonim ***** válasza:

Megválaszoltad, vonzódsz, innentől felesleges bármit mondani.


De ha mégis kellene. Mondjuk arra nem gondolsz, hogy amikor nem csinálod jól a munkádat, ahogy fent leírtad, te ugyanúgy hátráltatod és őt ugyanúgy előveszi a vezetőség?...

2017. dec. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is bejön neked :)

Most mondtad hogy le szid téged de ha úgy van akkor meg is ved téged, szó mi a baj...?

Ő ilyen vele nem tudsz mit kezdeni, biztos magányos és boldogtalan.

Vidizsd föl....:)

2017. dec. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!