Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha egy céghez, eleve 3 műszakr...

Ha egy céghez, eleve 3 műszakra vesznek fel, akkor egyik napról a másikra lehet olyat csinálni, hogy őt és még 3 4 embert állandó délelőttre akarnak tenni?

Figyelt kérdés

Eddig ugye a vírus mustt, úgy volt, hogy mentünk 2 3 napokat, vagy össze vissza, de általában délelőtt most a héten délután.

Úgy néz ki, visszaáll a 3 műszak a gyár 90%án,de rajtam kívül, még 3 embert akarnak állandó délelőttre tenni.

Ilyet lehet??

(nem műszak vezető, de ő írja a beosztást.

Mindenki panaszkodik, de nem érdekli.



2020. jún. 11. 20:09
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Javítás :miatt
2020. jún. 11. 20:20
 2/12 anonim ***** válasza:

Szerintem igen. 3 műszak a munkaszerződésben gondolom arról szól, hogy vállalod azt.


Nekem is vállalnom kellett a 3 műszakot, pedig tudtam, hogy csak 2 műszakban kell dolgozni.

Tehát ha szükség lesz rád éjszaka vagy délután, akkor kötelességed akkor is dolgozni.

2020. jún. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Épp az, hogy szeretném, ha újra jarhatnék 3 műszakban, de most variált ez a trénerünk, hogy állandó délelőttbe írt be.. Fw akkor szerintem szerződést kell módosítani.

Ga állandó délelőttre tesznek, ugrott a pótlék is :(

2020. jún. 12. 12:05
 4/12 A kérdező kommentje:
Jav de ha
2020. jún. 12. 12:06
 5/12 anonim ***** válasza:

Igen, értem. Gondolom az van benne csak, hogy vállalnod kell a 3-at, nem az, hogy állandó 3-ba leszel.


Mit akarsz módosítani?

2020. jún. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Én semmit, csak volt róla szó, hogy az egyik műszakvezető azt mondta, próbál intézkedni ennél a tréner hölgynél, hogy visszakerülhessek az eredeti műszakomba, mert a héten vissza állt a gyár 90%,-a újra a 3 műszakra, de rajtam kívül még 3 embert akar állandó délelőttre írni.

Mindenki "lázad", de nem érdekli, a vezetőség rá bízta ezeket a dolgokat.

Majd kiderül gondolom ka, hog, hogy lesz mint lesz.

2020. jún. 12. 12:24
 7/12 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez van, csak úgy lett megoldva, hogy egyszer mások vannak 1 műszakban, egyszer mi.

Ez egy jó megoldás szerintem.

2020. jún. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Na így még okés is lenne.

Nálatok is nagy volt a kavarodás?

Nektek is volt olyan hogy mentetek az elmúlt időszakban heti 2 3 nap és kevesebbet kaptatok??

2020. jún. 12. 12:33
 9/12 anonim ***** válasza:
Volt ilyen mással igen. Nekünk itt a szabadságainkat kellett kivennünk.
2020. jún. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nálunk is.

Meg nővéreméknél is.

Ki is adták már Március Áprilisban.

2020. jún. 12. 12:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!