Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan folytatnád ebben az...

Hogyan folytatnád ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Gyakorlatra járok munka mellett egy fogászati rendelőbe..most kezdtem a sulit és a gyakorlatot is igy sok tudásom nincs.. egyik dokihoz be lettem osztva akiröl lehetett tudni hogy kissé idegbeteg, az aszisztensével is nagyon rondàn beszél.. eddig nem is volt semmilyen probléma kivéve a multheti alkalmat.. egy steril eszközt lassabban bontottam ki, mint ahogy azt ö szerette volna, erre tiszta eröböl kikapta a kezemböl szétszaggatta a csomagolást és leb.szta oda elém plusz beszologat hogy ennyi erövel ök is csinálhatnák.. egész nap mig ott voltam igyekeztem segiteni az aszisztense meg is dicsért, hogy ahhoz képest, hogy kezdö vagyok ügyeskedek.. ugye most kezdtem a tanulást persze, hogy nem tudok minden eszközt, mi hol találhato.. erre ilyen bunko velem. Annyira megalázva éreztem magam és tartok töle, hogy lesznek még ilyen negativ pillanatok.. ha a beteg szájáig eljutok akkor ott is üvölt meg rángatja majd a kezem(kérdőjel)
2020. jún. 16. 21:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem birja a tétova tanulokat. Gondolom nem jokedveböl vàllal diàkokat
2020. jún. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!