Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Aki pincerkent dolgozik...

Aki pincerkent dolgozik elegánsabb helyeket, pl hotelben mennyire volt könnyű eljutni odáig? Nőket alkalmaznak? Vagy a férfiak részesülnek előnyben?

Figyelt kérdés

2020. jún. 17. 12:18
 1/10 A kérdező kommentje:
Helyeken*
2020. jún. 17. 12:18
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
Úgy tetted fel a kérdést, mintha igazgatói szintet kérdeznél. Általában hotelbe kell nyelvismeret. Ennyi.
2020. jún. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem felrebeszelesre voltam kivancsi ugyhogy ha csak arra vagy kepes inkabb tartsd meg magadnak 🤣🤣
2020. jún. 17. 12:53
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Pincerno vagyok egy hotelben Angliaban, vegyesen vannak ferfi/noi kollegaim. Nemtol fuggetlenul mindenki elonybe kerul aki kedves, mosolygos es van alap nyelvismerete. Nem hinnem hogy hatrany lenne ha no vagy, en inkabb tobb pincernot szoktam latni hotelekben itthon is, mint pincert.
2020. jún. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Azért pincernek lenni nem olyan angy kunszt, nyelvtudás kell, áplot kinézet, nagy munkabírás, meg egy kis talpraesettség. Az sem baj, ha nincs sok magánéleted, mert rengeteget kell dolgozni, sokszor az utolsó percben is variálnak a műszakokkal. (Én nem voltam még pincér, de egyik legjobb barátom igen, az Andrássy úton, sima érettségije volt.)
2020. jún. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer voltam egy nagyon elegáns budapesti hotel bárjában, ott csak férfiak voltak. De ez nem egy nagy merítés.


Olcsóbb hotelekben teljesen vegyes, és nem nehéz bekerülni, szoktak felvenni szakiskolás tanulókat is.

2020. jún. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

én a bécsi hiltonban szoktam dolgozni (nem hozzájuk tartozok csak más cégtől néha ott kötök ki), vegyesen vannak férfiak-nők, a konyhán többségében férfiak.

én magam nő vagyok, egyetemista

2020. jún. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Minél több nyelven beszélsz, annál jobb helyekre vesznek fel. Pár nagyobb kaliberű 5 csillagos szállodában, ahol dolgoztam, alap volt, hogy minimum 4 nyelven tudjon egy pincér.

Egyébként ahol én jártam, majdnem mindig nők voltak többségben, de nem hinném, hogy direkt nőket kerestek csak. Én mondjuk Németországban dolgozok és itt szeretik a nőket kiöltöztetni tradícionális ruhákba, a férfiakon lévő ruhák sosem olyan mutatósak meg jellegzetesek. :)

2020. szept. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
na igen, egy szép dekoltázs egy drindliben biztos jobban hat a vendégekre, mint egy bőrbermuda... (én meg ausztriában dolgozok és hiába imádom az országot, basszus ez a népviseletesdi szörnyű XD)
2020. szept. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9es: ott a pont! Nem csoda, hogy mindig a csajokat fotózzák azokban a göncökben. :D Meg szinte mindenhol utálnak abban dolgozni, és azzal válaszol a főnökség, hogy hát népviselet! Azért a faszikon nincs népviselet, maximum a teljesen elfogadható átlag ruházaton valahol virít egy edelweiss! :D

Bocs az off topicért, 8as voltam.

2020. szept. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!