Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Igénytelenség egymás után 2...

Igénytelenség egymás után 2 nap felvenni a munkásruhát, ha könnyű fizikai munkát végzek?

Figyelt kérdés
Amúgy minden másnap más ruha van rajtam, de tegnap siettem meg nem volt nálam szatyor sem, ma is rohanni kellet így a tegnapiban dolgoztam, de a főnököm szólt érte. Mondta, hogy tud adni ruhákat a méretemben, mert van neki sok ami rá nem jó - égett a pofámról a bőr. Mondtam, hogy nem vagyok szegény van ruhám meg holnap már másikba megyek.. én nem tudtam, hogy ennyire ciki mert nem izzadtam bele és büdös sem voltam.
2020. márc. 3. 19:47
 1/8 A kérdező kommentje:
*kellett
2020. márc. 3. 19:48
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyárban dolgozok könnyű fizikai munkát. Egyedül pólót cserelek naponta. Nadrágot 2-3 naponta, melegítő felsőt 4-5 naponta cserélek. A főnököd csak hibbant, esetleg tényleg nagyon izzadt szagod lehetett (amit sokan saját magukon nem éreznek) es valaki szolt érte.
2020. márc. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Én is gyárban dolgozok, sort töltök. A munkámmal megvan elégedve amúgy csak félrehívott és mondta, hogy tegnap is ebben a pólóban látott.

🙄 kínosnak érzem azóta is.

2020. márc. 3. 19:55
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
Én elfogadnám azzal a mondattal: köszönöm, legalább nem a sajátomat kell munka közben bemocskolnom, ugyanis jobb helyeken adnak munkásruhát.
2020. márc. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%
A kantárosgatyát én hetente váltom, nem dolgozok benne annyit hogy lenne értelme sűrűbben.
2020. márc. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Egyértelmüen környezetszennyezés minden nap mosni a munkásruhát, ha könnyű fizikai munkát végzel és nem izzadsz mint egy lo!
2020. márc. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
56%
Mondd neki, h minden pólóból három egyformát szoktál vásárolni... :-DD
2020. márc. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én pólót nem veszek fel egymás után 2 nap, nem végzek fizikai munkát, mégis érzem, hogy büdös, izzadsagszagu meg akkor is ha amúgy Más nem érezné, engem egyszerűen zavar. A nadrággal már más a helyzet.
2020. márc. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!