Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Fogalam sincs mit dolgozzak....

Fogalam sincs mit dolgozzak. Akiknek nincs szakmája, hogy dönti el?

Figyelt kérdés
Frissen érettségizett vagyok. Szeretnék dolgozni a pénz miatt, de fogalmam sincs, hogy mit. Nem tudok hol elindulni.
2020. jún. 17. 16:30
 1/7 anonim ***** válasza:

miben vagy jó és mi az, ami érdekel és szívesen csinálnád

kb ezek alapján kell eldönteni az irányt

2020. jún. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Postást, építkezésen segédmunkást mindig keresnek. Végzettség és tapasztalat nélkül sajnos nem nagyon ugrálhatsz.
2020. jún. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én is így indultam. Először egy gyorséttermi láncba mentem dolgozni, ahol sajnos nem bírtam a pörgést. Utána protekcióval behúztak egy kormányszervi irodába, ahol azóta is vagyok, viszont ott borzalmas a fizu.


Ha keresni is akarsz valamit, akkor gyár, viszont az meg a szabadidőd/életed rovására megy.

2020. jún. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én saját vállalkozáson gondolkodtam sokat és már nemsokára piacra is kerül a dolog. De érettségi után elvégeztem egy vagyonőri okj-s szakot.

3 hónap az egész és nem is megfizethetetlen.

Átlagos fizetés és elég kényelmes is.

Tehát amíg építem a vállalkozásom addig egy biztos pénz forrás a vagyonőri szakma.

Amúgy rendőr,tűzoltó,ápoló,katona,börtön őr és még van sok érdekes szakma

:D

2020. jún. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hát nagyon sok lehetőség nincs. fizikai munkára mehetsz, mintha csak 8 általános lenne neked. érettségi önmagában nulla.
2020. jún. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az a baj hogy csak egy érettségivel nehéz. Árufeltöltés, ügyfélszolgálat, gyorsétterem, futár, benzinkutas, építkezès, raktár, gyár... max ezek vannak. Tudom mert megjártam.

Én a helyedben azt csinálnám (illetve csináltam annak idején mikor ott voltam mint te) hogy összeszorítanám a fogaimat 1 évig és azt dolgoznám ami a legtöbbet fizet. Utána pedig elmennék egy szakmát tanúlni. Ha tudom akkor munka mellett, ha meg nem akkor a felhalmozott pénzből lennék el addig.


Szakmával hidd el könnyebb lesz. Általában több elismerést kapsz, emberibb környezetben dolgozhatsz, jobban megfizetnek, érzed hogy van hova fejlődnöd (nem akarom leszólni az árufeltöltőket sem, értékes a munkájuk, de nem nagyon van hova fejlődni benne, max supervisor leszel na bumm... én is voltam, de nem gondoltam hogy úgy élném le az életem).


Meg egy jó szakmában mindig van valami új dolog. Autószerelő is problémákat old meg. A mekis alkalmazott (azt is csináltam egy évig) pedig csak pakolja össze a szendókat nap mint nap.

2020. jún. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
érdekel
2020. jún. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!