Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az új kollégát reportoltam a...

Az új kollégát reportoltam a főnököm felé, jogosan?

Figyelt kérdés

A mentoráltam azzal dicsekedett Skype-on, hogy örül, hogy ide került, mert alig kell dolgozni. Mondta, hogy most is Youtube videókat néz. Képmetszővel megörökítettem, és elküldtem a csopveznek, másolatban pár kisfőnökkel.


Most vár rá egy elbeszélgetés délután.


Helyes döntés volt, Ti is ezt tettétek volna?


Itt fegyelem van és profit orientáció.



2020. jún. 19. 13:10
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
87%
rat
2020. jún. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
87%
Marha nagy fegyelem és profitorientáció lehet, ha volt ideje Youtube-ozni. A mentoráltad elég butácska lehet, te meg csak egy vagy azon dolgozók közül, akik benyalnak a meleg sz_rig, hogy léphessenek a ranglétrán.
2020. jún. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Sosem tettem volna ilyet. Először vele beszéltem volna négyszemközt.
2020. jún. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

A HR osztályon azt mondták 173 jelentkező volt a pozícióra. Ha a toborzás által kiválasztott személy már 2 hét után azzal henceg, hogy nem kell dolgozni, akkor mi várható el tőle a jövőben?


Szerintem helyesen jártam el. A versenyszféra erről szól.


Remélem lesznek akik egyetértenek velem.

2020. jún. 19. 13:22
 5/25 anonim ***** válasza:
89%
Ez csak téged minősít. Egy féreg is nagyobb erkölcsi besorolásban van mint te. Nem értem, a magadfajta embereket. Mit vársz ezek után? Átírják a nevedre a céget? Vagy megduplázzák a fizetésed?
2020. jún. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Sok mindent befolyásol. Pl a munka jellegétől. Ha olyan feladatkört kellene elvégeznie melynek hiánya esetén az más kollégát is hátráltat akkor előfordulhat, hogy bejelentem a főnöknek (bár először vele próbálnék konzultálni).

Ha a munka jellege olyan, hogy annak elhanyagolása csak az adott, hanyag kollégámat érinti akkor nem foglalkoznék vele. Az ő baja.

2020. jún. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
90%
Mi a f___nak teszel fel olyan kérdést, amire van saját válaszod? Írhatjuk mi 100-an, hogy köpőcsésze vagy, ha te nem gondolod így. Amúgy minek hirdettek olyan állást, ahol nem kell dolgozni? Akkor mi is az értelme a pozíciónak?
2020. jún. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Mit várok? Olyan kollégát, aki helyett nem kell dolgozni majd? Csapatmunka erről szól.


Úgy látom a kommentelők többsége pont az a fajta ember, aki a címben is meg van említve. ....

2020. jún. 19. 13:26
 9/25 anonim ***** válasza:
87%

-Hallod, szerintem a főnök meleg!

-Honnan veszed?

-Olyan szar ízű a f_sza. :D

2020. jún. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
89%
Szemét húzás volt. Neki kellett volna szólnod, hogy nálatok mi a rend. Én is főnök vagyok, nem dicsérném meg, de téged sokkal jobban elítélnélek. Főleg, hogy a mentoráltad. Nem adtál neki feladatot? Nem segítetted, hogy találjon munkát? Milyen mentor vagy te?
2020. jún. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!