Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ti csináltatok már olyat...

Ti csináltatok már olyat ebay-on, hogy valami nem jött meg, reportoltátok és belementetek egy hosszas beszélgetésbe, amiben végül visszakaptátok a pénzt úgy, hgy még a postán is jelentette az illető, rá pár napra meg megjött mégis a termék?

Figyelt kérdés

2020. márc. 24. 20:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Olyan volt többször, hogy reklamáció és refund után megjött a csomag, nem ritka dolog.
2020. márc. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hogy tudom visszafizetni mégis a pénzt?
2020. márc. 24. 21:08
 3/8 A kérdező kommentje:
Vagy most csalónak fognak tartani, esetleg rám jönnek a hatóságok mert úgy jön le hogy hazudtam?
2020. márc. 24. 21:09
 4/8 anonim ***** válasza:
68%

Nincs semmi ilyenkor.

Ha mégis nagyon becsületes akarsz lenni, akkor szólj neki, hogy megrendeled mégegyszer a cuccot, de nem kell feladnia.

2020. márc. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
és ha tényleg kártérítést kér a postán ahogy írta?
2020. márc. 24. 21:35
 6/8 anonim ***** válasza:
64%
írj neki vagy küld vissza :) igen lehet problémád belőle, ha nagyobb értékű
2020. márc. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen néhányszor és írtam az eladónak, hogy megjött a cucc. Ő elküldte az email címét (vagy talán fizetési kérelmet, már nem emlékszem) amire Paypal-lel átutaltam az összeget.

Egyszerűen írj az eladónak, hogy megjött és visszaküldenéd neki a pénzt. Ő majd tudja hogyan kell.

2020. márc. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyszer, szóltam neki, hogy megjött PP-n dobjon egy számlát, azt kifizettem újra
2020. márc. 25. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!