Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van olyan hogy valaki semmi...

Van olyan hogy valaki semmi munkára nem alkalmas? mi lehet a baj??

Figyelt kérdés
én úgy érzem ilyen vagyok. semmiben sem vagyok jó. okos se vagyok. hamar el is fáradok meg minden. mi lesz igy velem? nem is vesznek fel normális munkára se. most emberekkel kell csetelnem hogy pénzem legyen. de ez szar mert mindennap nyomni kell ha pénzt akarok. igaz ki se megyek innen de akkor is. mi lesz? életem végéig ezt csináljam? fizikai munkát se birom. legalább ha okosabb lennék. igy mi lesz?

2020. jún. 20. 20:30
 1/9 A kérdező kommentje:
am ebben csak az a baj hogy nincs magánéletem. jó mondjuk am se de mindig ezt csinálni. az se jó.
2020. jún. 20. 20:32
 2/9 Shai-Hulud ***** válasza:
38%

Így éhenhalás lesz.

Próbáld megemberelni magad, és vagy agyilag, vagy fizikailag felfejlődni a munkaképesség szintjéig.

Szüleiden kívül SENKI nem fog eltartani munka nélkül.

2020. jún. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
38%
Az a baj hogy életképtelen vagy.
2020. jún. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%
Mind a 2en tudjuk, hogy mi vár az ilyen emberre. Ők laknak az utcán, őket nevezzük csövesnek.
2020. jún. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én azt vettem észre, hogy a külsőt nézik az állásinterjúknak a nagyon nagy részénél, és NEM az alkalmasságot. Ha külsőre valaki nem szimpi a HR-esnek, esélye sincs, hogy felvegyék dolgozni.
2020. jún. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
most se tart el senki. el kéne olvasni a kérdés alatti részt is.
2020. jún. 20. 21:32
 7/9 A kérdező kommentje:
5. igen ez igaz. ezt én is tapasztaltam.
2020. jún. 20. 21:33
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Rendelkezem munkatapasztalattal, de az állásinterjúkon elbukok, mert a megjelenésem nem tetszik a HR-es nőknek. Nem a képesség számít.
2020. jún. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát ez elég szomorú. valóban érdekes emberek azok.
2020. jún. 21. 08:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!