Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A főnök miért nem szól senkine...

A főnök miért nem szól senkinek semmit ha nem úgy végzi a munkáját ahogy kell?

Figyelt kérdés
Pl.miért nem tesz vakamit az olyan munkás ellen aki a munkaidő nagy részében töketlekedik.Nem szól semmit amikor mondtam a kolléga figyelmetlenségből eldobta amit előkészítettem így újból kellett csinálnom.Arra se szólt semmit amikor a kolléga mondta nem kapcsol be zenét mert zavraja a koncentrációmat.Ha mondunk valamit hallgat.Egyszer viccesen annyit mondott,hogy komolyabban kellene egyeseknek hozzáállni a munkához. De konkrét lépéseket nem tesz,hogy ez így legyen.
2020. jún. 21. 08:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem mindenki alkalmas vezetőnek. Nekem is volt olyan főnököm, akinek inkább barátai voltak, nem pedig beosztottjai. Általában nem szólt semmiért. Ha szóvá is tett valamit, az is csak üres fenyegetés volt, következmények nélkül. Egy idő után ez a munka rovására ment, amit a cégvezetés már nem nézett jó szemmel, de akkor már késő volt, kirúgták. Gondolom, megérte.
2020. jún. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Pont ez az,ha mond is valamit azt annyira enyhén teszi,hogy nincs következménye.Pedig elég energikus nem tudom miért jó neki ez a lazaság a munkában.Valószínűleg az van amit mondasz van aki nem jó vezető még akkor se ha vam tudása a munkához. Az én főnöknőmet senki sem fogja kirúgni,mert ez a saját biznisze.Maximum magát viszi csődbe ezzel a hozzáállással. Bár a napokban már mondta mostmár nem lesz idő lazsálásra mert nagyon szaporodik a munka.De hogy a gyakorlatban ez hogy lesz majd kivitelezve kérdés.Ha csak tényleg nem fog bekeményíteni.De a határokat már kezdetektől fogva megkellett volna húzni neki.Igy azok akiknek nincs munka moráljuk majd csodálkozni fognak és félő lepereg róluk. Vagy ki tudja most,hogy látja beindult a cég lehet van neki egy másik oldala is amit majd látni fogunk.
2020. jún. 21. 11:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!