Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Éreztétek már azt hogy tudásot...

Éreztétek már azt hogy tudásotok alapján semmi keresnivalótok nem volt a munkahelyen és csak szerencsével vettek fel?

Figyelt kérdés
Mert én ezt érzem most annak ellenére hogy amúgy próbaidőn vagyok. Elképesztő hogy mennyire laza volt a kiválasztási folyamat és magam is meglepődtem, hogy felvettek a jelenlegi munkahelyre miközben az egyetemről megmaradt kevés tudásomat is alig tudom a gyakorlatban kamatoztatni. Még én érzem magam kellemetlenül hogy számítanak rám miközben magamat simán kirúgnám már most. Ráadásul még személyiségre is béna vagyok és totál talpraesetlen. Veletek volt ilyen sztori? Mi lett a vége? Kirúgtak idő előtt vagy sikerült elevickélni a langyosban?

2020. jún. 9. 23:53
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Ne el akarj evickélni a langyosban, hanem tanulj, lehet, hogy láttak benned potenciált és most bíznak benned. Senki sem úgy kezdte, hogy mindent tud.
2020. jún. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%

Az én munkahelyem tele van ilyen emberekkel, csak ők azt hiszik, hogy hú de nagy valakik lettek.


Kérdező, szerintem veled semmi baj nincs, csak még kezdő vagy, és ez ilyen érzésekkel jár.


Amint kapod a feladatokat, egyre jobban belejossz, és nem lesznek ilyen gondolataid.


Sok sikert kívánok. 😊

2020. jún. 10. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Hát én szerintem nagyon jól tudtam előadni magam, ott vagyok már jó pár éve. Szerencsére olyan nagy kihívások se voltak, szóval egész jól megúsztam eddig.
2020. jún. 10. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Sunshinedoll ***** válasza:
82%

Én semmit nem tudtam a szakmáról, amikor interjúzni mentem a mostani munkahelyemre. Releváns tapasztalatom nem volt, előtte a szakmáról még csak nem is hallottam, utánajárással kerültem képbe, hogy mi a francokat is kéne csinálnom, ha felvesznek, így interjún már tudtam, mi a szitu. A szakmát amúgy nem igazán oktatják sehol, munka során tanulja meg az ember.

Azért vettek fel, mert a korábbi főnököm olyan ajánlólevelet írt, hogy megszólalt és nem volt jobb jelölt.

Amúgy beletanultam hamar a munkába, a mostani főnököm is meg van velem elégedve.

Te se izgulj, azért vagy ott, hogy tanulj is. Ha szereted és lelkes vagy, akkor majd ügyesebb leszel.

2020. jún. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%

Én csak olyan helyzetben voltnam, hogy azt hitték, nem értek semmihez, mert nem vagyok egy nagy szájú valaki, illetve akkor kerültem ki az egyetemről és csak pár hónapos gyakornoki tapasztalatom volt. Később ezt el is ismerte a főnököm és hogy pozitívan csalódott bennem.

Utána egy másik munkahelyen egy idősebb új főnöknő hasonlóakat mondott, mert közel a 30-hoz mégis inkább 22-23 évesnek nézek ki és azt hitte még pályakezdő vagyok.

A helyedben, ha így érezném örülnék, hogy eddig nem vették észre, és próbálnám összekapni magam, felszedni minden tudást.

2020. jún. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen, jelenleg is ilyen helyzetben vagyok. Utálom az egészet, de nem tudok tiplizni onnan, így "A legjobbat akartuk, a szokásosra sikeredett" (by: Viktor Csernomirgyin) szemlélettel végzem a feladataimat.
2020. jún. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#6: Miért nem tudsz tiplizni? Másnak még munkahelyet is nehéz találni.
2020. jún. 11. 19:06
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy imposztor szindrómád van? Sokaknál jelentkezik.
2020. jún. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia Kérdező! Mi lett veled?
2023. júl. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Továbbra is ott vagyok, mondjuk nem tudom miért.
2023. júl. 3. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!